Jakie mamy dla Ciebie zadania?

  • Kompleksowa obsługa Klienta na terenie salonu - od diagnozy potrzeb, przez prezentację samochodów, jazdy testowe, ofertowanie po finalizację procesu sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Planowanie i terminowa realizacja kontaktów z Klientami (systematyczna praca na CRM-ie)
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży samochodów
  • Jesteś pasjonatem motoryzacji
  • Posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym
  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością
  • Jesteś dobrze zorganizowany
  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

Co możemy zaoferować ?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Szkolenia importerskie
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy coroczne konkursy w kategorii "Najlepszy Sprzedawca Samochodów", gdzie nagrodą jest atrakcyjna tygodniowa wycieczka zagraniczna
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy, dlatego dofinansowujemy kartę Multisport
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjneMikołajki dla DzieciWigilie pracownicze, itp.
  • Chcemy, abyś czuł się komfortowo, dlatego pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Sprzedaż produktów około – samochodowych (kredyt, leasing, polisy komunikacyjne)
  • Dbanie o relacje z klientami wraz z prowadzeniem spraw w systemie CRM
  • Dbałość o jakość ekspozycji i wizerunek firmy
  • Prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji
  • Bieżące sporządzanie raportów z prowadzonej działalności
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w dziale sprzedaży/handlowym w branży motoryzacyjnej
  • Min. wykształcenia średniego (preferowane wyższe)
  • Bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej - doświadczenie w rynku samochodów używanych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji
  • Orientacji na realizację założonych celów
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B

Co możemy zaoferować?

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Zapewnimy naszym Pracownikom pakiety medyczne LuxMed oraz dofinansowane karty MultiSport
  • Pracujemy w eksperckim zespole zorientowanym na sukces, dzielimy się wiedzą i dbamy o codzienną dobrą atmosferę
  • Dajemy naszym Pracownikom różnorodne możliwości rozwoju
  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Blog PGD Blog PGD Facebook Blog PGD Youtube

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach