Fiat 500 Collezione

Design i nadwozie

Samochód jest jak strój – daj się uwieść stylowi i kolorom Fiata 500 Collezione. Jego wygląd inspirowany kolorami i odcieniami wiosny oraz zimy jest autentyczny, pełen energii i pewności siebie. Tak jak Ty.


Harmonia detali

Nowy Fiat 500 Collezione jest doskonale przygotowany na każdą okazję. Zwrotny w mieście i poza miastem, sprawia, że każda podróż dostarcza przyjemności. Collezione nie podąża za modą. On ją kreuje.

Kompozycje kolorów tworzone z pasją

W palecie kolorów Fiata 500 Collezione odnaleźć można odniesienia do wielu jesiennych barw i odcieni, na przykład dwukolorowy lakier Brunello, który łączy
w sobie kolor bordowy z ciemnoszarym kolorem.

Piękno z każdej strony

Wokół nadwozia Fiata 500 Collezione biegnie miedziana linia oddzielająca dwa kolory nadwozia, która nawiązuje do kolorów liści jesienią w stonowanym świetle słońca.

Styl, którego szukasz

Uwaga zwrócona na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Odkryj 16-calowe felgi aluminiowe z logo 500 w miedzianym odcieniu.


Przytulnie nawet w deszczu

Czy może być coś lepszego? Ciepłe i przytulne wnętrze, kiedy na zewnątrz pada deszcz. Z Fiatem 500 Collezione możesz doświadczać piękna chłodniejszych miesięcy roku otoczony stylowym wyposażeniem i ciesząc się większym komfortem.


Piękny (również) wewnątrz

Kolor nadwozia Fiata 500 Collezione będzie widoczny również wewnątrz, uwydatniając Twój styl za pomocą deski rozdzielczej współgrającej z kolorem nadwozia zdobionego miedzianą linią.

Komfort w designerskim wydaniu

We Fiacie 500 Collezione nawet dywaniki odznaczają się elegancją, dzięki wyszywanym zdobieniom w kolorze głębokiej czerwieni i logo Collezione

Pokrowiec na kluczyk należący do kolekcji

Niewielka, elegancka rzecz, którą wszędzie możesz mieć przy sobie. Pokrowiec na kluczyk do Twojego Fiata 500 Collezione posiada ekskluzywny design inspirowany tym modelem.


System multimedialny


System Uconnect™ LIVE

Dzięki systemowi Uconnect™ możesz logować się na swoje konto na Twitterze
i być w kontakcie ze znajomymi na Facebooku. Zobacz najnowsze wiadomości od Reuters, znajdź swojego Fiata 500 Collezione korzystając z my:Car i monitoruj zużycie paliwa i nie tylko z aplikacją eco:Drive. A dzięki Uconnect™ Radio LIVE znalezienie odpowiedniej piosenki na Twój jesienny nastrój nie jest trudne przy 43 milionach utworów dostępnych na Deezerze i 100 tysiącach stacji radiowych na TuneIn. Wybrałeś już swój ulubiony utwór? Odtwórz go korzystając z prostego w obsłudze systemu audio wyposażonego w porty USB/AUX oraz przycisków sterujących umieszczonych na kierownicy

Apple CarPlay

Nowy Fiat 500 umożliwia korzystanie
z funkcji Apple CarPlay. Apple CarPlay to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone’a za kierownicą. Dzięki dostosowaniu kluczowych funkcji
i najważniejszych aplikacji do ekranu Twojego Fiata 500 możesz korzystać
z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki bez odrywania uwagi od drogi
Aby sterować głównymi funkcjami swojego smartfona możesz skorzystać
z możliwości wydawania poleceń głosowych za pośrednictwem Siri lub
z ekranu dotykowego, bądź przycisków umieszczonych na kole kierownicy.

Android Auto™

Wybierz funkcję Android Auto™ w nowym Fiacie 500. Android Auto™ ułatwia dostęp do zawartości i aplikacji w Twoim smartfonie bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje ułożone na łatwo czytelnych stronach na ekranie Twojego Fiata 500. Google Maps zapewnia dostęp do bieżących informacji dotyczących natężenia ruchu, ale i wiele więcej, podczas gdy najnowocześniejsza technologia umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza