500 La Prima

NOWY FIAT 500 «LA PRIMA» BRZASK NOWEJ ERY

"Najwyższy czas, aby Fiat 500 wykorzystał swoją popularność, by stać się częścią lepszego świata.Zobowiązać się do wyższego celu".
Olivier François – President Fiat Brand Global

 

 

ZAPROJEKTOWANY NA NADCHODZĄCĄ DEKADĘ

Nowy Fiat 500 «la Prima» to konstrukcja na całkowicie nowej platformie. Zastosowane rozwiązania zapewnią zasięg i bardziej emocjonującą jazdę w cyklu miejskim w porównaniu do swoich poprzedników. Tryb szybkiego ładowania Fast Charge i dedykowana ładowarka Wallbox 500 do użytku w domu będą wyposażeniem standardowym.


CYKL MIEJSKI DO 400 KM

Ponad 320 km zasięgu wg normy WLTP

TRYB SHERPA

Pomoże Ci dotrzeć do celu

SZYBKA ŁADOWARKA

Całodniowa jazda samochodem po 5 minutach ładowania

WALLBOX 500 W ZESTAWIE

Do wygodnego ładowania w domu


NADWOZIE

Nowy Fiat 500 «la Prima» pozostaje wierny swoim korzeniom: linie zewnętrzne nowego modelu nadal pozostaną miękkie i subtelne zachowując wszystkie kultowe akcenty.

 Dziedzictwo ikony stylu

Dolce vita i wiatr we włosach w pierwszym 4-osobowym kabriolecie elektrycznym. Hołd dla 120-letniej historii marki stanowi zupełnie nowy rozkładany dach nawiązujący do monogramu Fiata.Bądź pierwszy!

Pierwszych 500 pojazdów, które zejdą z taśmy produkcyjnej nowego Fiata 500 «la Prima» będzie miało dedykowaną plakietkę «la Prima». Pospiesz się, bo jest to wersja limitowana.Łatwiejsze od pierwszego dotknięcia

Otwórz samochód bez gwałtownego przeszukiwania kieszeni. Przeprojektowany zamek elektryczny będzie prostszy w użyciu w porównaniu do wcześniejszych modeli Fiata 500. Po prostu miej kluczyk przy sobie, wciśnij przycisk aby otworzyć drzwi.


Od przeszłości do przyszłości

Boczne kierunkowskazy LED zostały zainspirowane stylem Fiata 500 z 1957 roku. Historyczny detal, który oddaje tego samego ducha, który zainspirował naszą przeszłość i wiedzie nas w przyszłość.


WNĘTRZE

Każdy szczegół został zaprojektowany w celu wykorzystania większej przestrzeni i przy użyciu naturalnych materiałów.

 Ikoniczny znaczek

Dedykowane logo z klasyczną plakietką Fiata 500 wzbogaca świetnie wyglądającą kierownicę, której kształt nawiązuje do podstawowego dwuramiennego stylu Fiata 500 z 1957 roku.Przestronne wnętrze Szerszy, dłuższy, wygodniejszy.

Także Twoje bagaże będą miały więcej przestrzeni niż kiedykolwiek. Nowy model 500 «la Prima» wyposażyliśmy w nowe schowki z uchwytem na smartfona i chowanym uchwytem na kubki.Materiały jutra

Materiały wykorzystane do wykończenia wnętrza nowego samochodu dobraliśmy tak, aby podążać w duchu odpowiedzialności za środowisko naturalne.


TECHNOLOGIA

Nowy Fiat 500 «la Prima» będzie pierwszym małym samochodem, który wprowadzi autonomiczną jazdę Poziomu 2, co oznacza większe bezpieczeństwo podczas jazdy w mieście. Twój samochód zostanie Twoim zaufanym pilotem - będzie samodzielnie przyspieszał, hamował i utrzymywał pas ruchu.

 SYSTEM KONTROLI MARTWEGO POLA

W nowej 500 «la Prima» jadąc z prędkością od 15 km/h do 140 km/h nowy czujnik ultradźwiękowy wykrywający 'martwe pole' zarówno z boku, jak i z tyłu samochodu, ostrzeże Cię za pomocą sygnału akustycznego i światła na lusterku bocznym.BEZPIECZNY NA SWOIM PASIE

Gdy osiągniesz prędkość przekraczającą 60 km/h, nowy Fiat 500 «la Prima» rozpozna pas ruchu i samodzielnie utrzyma na nim samochód. W ten sposób podróż będzie mniej stresująca i bezpieczniejsza.KAMERA COFANIA

Kamera cofania przesyła obraz o wysokiej rozdzielczości. Wszystko, co znajduje się za samochodem możesz zobaczyć bezpośrednio na wyświetlaczu multimedialnym Fiata 500 «la Prima» w doskonałej ostrości i jakości obrazu.


POŁĄCZENIE ALARMOWE

W przypadku poważnego wypadku powodującego uruchomienie i wybuch poduszek powietrznych, Fiat 500 «la Prima» automatycznie wykona połączenie alarmowe na nr 112 z dedykowanego systemu pokładowego. W tym czasie Twoja pozycja i status pojazdu zostaną natychmiast przekazane odpowiednim służbom. Przed lusterkiem wstecznym we wnętrzu samochodu znajduje się również łatwo dostępny przycisk SOS, dzięki któremu również będzie można wezwać pomoc.


TWÓJ 500 W TWOIM SMARTFONIE

Nowy Fiat 500 «la Prima» zapewnia pełny i najnowocześniejszy zestaw funkcji łączności, zarówno wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym także zupełnie nową aplikację mobilną.Dzięki aplikacji „Fiat all-in” będziesz mógł zarządzać nowym 500 «la Prima» w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.

 MY REMOTE

Dzięki mobilnemu pilotowi My Remote będziesz mógł zlokalizować pozycję Twojego Fiata 500 «la Prima» bezpośrednio ze swojego smartfona. A to nie wszystko! Aplikacja umożliwi Ci również blokowanie i odblokowywanie drzwi, sprawdzanie poziomu naładowania akumulatora czy też planowanie włączania klimatyzacji i ładowania pojazdu.MY NAVIGATION

Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki My Navigation możesz określić cel podróży bezpośrednio z aplikacji „Fiat all-in” i wysłać go do Twojego pojazdu jednym dotknięciem. Wyświetlacz nowego Fiata 500 «la Prima» natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy będą zawsze aktualizowane bezprzewodowo, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.MY CAR

Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską Twojego Fiata 500 «la Prima»? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz w czasie rzeczywistym dostawać informacje o stanie samochodu. Ciśnienie w oponach, licznik przebiegu, aktualizacje serwisowe: wystarczy otworzyć aplikację "Fiat all-in" lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu w kokpicie. Nowy Fiata 500 «la Prima» nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza