Fiat 500L City Cross

500L S-Design

Nadchodzi styl.
Maksymalna przestrzeń, sportowa stylistyka.


500L chwali się muskulaturą

Gotów by wkroczyć w nowy wymiar stylu? 500L S-Design pozwala Ci cieszyć się pełnią przestrzeni 500L, nadając jej jeszcze bardziej charakterystycznego, sportowego wyglądu.

Odkryj swoje prawdziwe ja dzięki chromowanym detalom Dark Myron, zachowując przy tym elegancję luksusowej, dwutonowej kolorystyki.
Światła przeciwmgielne sprawiają, że przód 500L S-Design nabiera charakteru. Na tym polega jego niepowtarzalny, nieodparty urok.

Dark Myron to nowe, ekskluzywne wykończenie 500L S-Design, które nadaje jeszcze więcej elegancji takim detalom jak obudowy lusterek bocznych, klamki czy przedni grill.

Czasami przeciwieństwa się przyciągają. Tak jest w przypadku 500L S-Design. Nowy kolor, brąz Donatello, w połączeniu z błyszczącym, czarnym dachem sprawia, że samochód prezentuje się jeszcze bardziej elegancko i sportowo. Przyciemniane szyby nadają aury tajemniczości i chronią Twoją prywatność.


Mnóstwo przestrzeni dla Ciebie

Twoja rodzina, hobby, przyjaciele: przestrzeń 500L S-Design pomieści w sobie każdy aspekt Twojego życia, zachowując przy tym niezrównany komfort i styl.Wnętrze 500L S-Design prezentuje eleganckie wykończenia foteli w kolorze miedzi oraz logo Fiata 500.

Stylowa podróż oznacza także wygodę. Dedykowana tapicerka sprawi, że każda przygoda na pokładzie 500L S-Design to przyjemność i odprężenie samo w sobie.

Dzięki specjalnym w dotyku, ciemnoszarym wykończeniom deska rozdzielcza 500L S-Design nabiera smukłej sylwetki: oto lekcja poglądowa w dziedzinie stylu i przykładania uwagi do szczegółów.


TECHNOLOGIADzięki dostępnemu opcjonalnie systemowi nawigacji Tom Tom zawsze będziesz mieć przy sobie aktualne mapy. Wybór trasy staje się jeszcze łatwiejszy z nowym systemem Uconnect 7” HD NAV LIVE z ekranem dotykowym.

Kierownica z przyciskami sprawia, że masz wszystko pod ręką. Możesz sterować głównymi funkcjami radia i przyrządów cały czas skupiając się na jeździe. Ponadto dzięki funkcji rozpoznawania głosu otrzymasz dostęp do funkcji Siri® Eyes Free*, która pozwala na interakcję z Twoim iPhonem bez rozpraszania Twojej uwagi.

Dostęp do funkcji *Siri® Eyes Free wymaga posiadania iPhone’a kompatybilnego z technologią Siri

Za pomocą systemu Uconnect™ HD LIVE z 7-calowym ekranem otrzymasz wszystko to, czego możesz potrzebować na trasie. Podłącz go do swojego smartfona i korzystaj z aplikacji:

  • eco:Drive, która kontroluje Twój styl jazdy i pomaga oszczędzać paliwo
  • my:Car, która sprawdza stan Twojego samochodu także za pomocą smartfona i zapamiętuje, gdzie zaparkowałeś.

Nowy 500L S-Design obsługuje Apple CarPlay. Apple CarPlay to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na korzystanie z iPhone’a za kierownicą. Dzięki najważniejszym funkcjom i głównym aplikacjom dostosowanym specjalnie do CarPlay, na ekranie Twojego 500L S-Design uzyskujesz dostęp do informacji drogowych. Możesz też dzwonić, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać muzyki bez odrywania się od jazdy. Sterowanie głosowe Siri pozwala na korzystanie z głównych funkcji Twojego smartfona. Dodatkowo masz także możliwość posługiwania się ekranem dotykowym i przyciskami sterowania na kierownicy.

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki towarowy firmy Apple Inc.

Nowy 500L działa z systemem Android Auto™, dzięki któremu masz łatwy dostęp do swoich informacji i aplikacji za kierownicą, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. 500L S-Design posiada przyjazny w obsłudze interfejs i wyświetla Twoje aplikacje na łatwo czytelnych stronach. Google Maps daje Ci między innymi dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Dzięki zaawansowanej technologii możesz wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości bez odrywania rąk od kierownicy.

Android, Android AutoTM, Google Play i pozostałe są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Dzięki Mopar® CONNECT problemy odchodzą w przeszłość. Teraz zawsze wiesz, gdzie zaparkowałeś swój samochód, możesz kontrolować otwieranie i zamykanie drzwi, sprawdzać prędkość i trasę, a wszystko to za pomocą smartfona. Dodatkowo dzięki przesyłaniu powiadomień już nigdy nie zostawisz niczego ważnego w samochodzie. Dostępne jako wyposażenie opcjonalne.


*Android, Android Auto TM, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc. CarPlay, IPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.
*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone'a przez interfejs Apple CarPlay TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza