Fiat 500L Cross

Gdzie kończy się cywilizacja, zaczyna się przygoda.


STYLISTYKA I NADWOZIE

Najśmielszy członek rodziny, z atrakcyjnym, surowym wyglądem crossovera.

Wystarczy spojrzeć na jego twarz, z przednią osłoną, grillem i nowymi zderzakami z podwyższonym kątem natarcia, aby poznać jego przygodową naturę.

Nowy 500L Cross dumnie podkreśla swój crossoverowy charakter za pomocą srebrnych detali, takich jak boczne listwy, klamki oraz przednich i tylnych wstawek.

Złe warunki? Teraz to żadna wymówka. Nowy 500L Cross porusza się na oponach M+S i nowych 17-calowych aluminiowych felgach. Z opcjonalnymi czerwonymi zaciskami hamulców.


WNĘTRZE I PRZESTRZEŃW DROGĘ

Nowy Fiat 500L Cross to samochód, którym można wybrać się wszędzie, kiedy tylko zechcesz. Przeznaczony dla osób, które każdą chwilę wolnego czasu przemieniają w przygodę. Regulowane fotele, radio Uconnect 7" HD LIVE z dotykowym ekranem oraz USB
i selektorem trybu jazdy uczynią każdą podróż niezapomnianą, zarówno
w mieście, jak i w terenie. Zbieraj doświadczenia - miejsca jest za dużo.

KOMFORT POZA STREFĄ KOMFORTU

Nowy 500L Cross to samochód pozwalający cieszyć się pełnią życia. Nowe wykończenie deski rozdzielczej
i foteli tworzą atmosferę, podczas gdy przesuwana tylna kanapa oraz regulowane na wysokość fotele przednie podkreślają jego wszechstronność. Możesz dopasować pozycję fotela,
a nawet odpocząć między kolejnymi punktami na trasie.

BAGAŻNIK PEŁEN WSPOMNIEŃ

Podróże takie są: zabierasz ze sobą mnóstwo pękających w szwach walizek,
a do domu wracasz bez pamiątek bo zabrakło na nie miejsca. Jednak w 500L Cross do dyspozycji masz bagażnik
o pojemności 455 litrów. A jeśli okaże się to za mało, system Cargo Magic Space
i składane tylne siedzenia uwolnią jeszcze więcej przestrzeni. Weź ze sobą co tylko chcesz, ponieważ najlepsze co możesz zabrać podróży, to wspomnienia.


TECHNOLOGIANAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA, DUCH CROSSOVERA

Kto powiedział, że crossover musi być przestarzały? Nowy 500L Cross pełen jest najnowocześniejszych rozwiązań - takich jak selektor z trzema trybami jazdy oraz dotykowym ekranem UCONNETC 7" HD LIVE z USB - ucieszysz się, że masz je pod ręką. Odkrywaj świat i dziel się swoimi doświadczeniami.

INTELIGENTNA KAMERA COFANIA

Wymagające drogi to nieodłączny element każdej podróży. Jednak niektóre są barierą nie do przejścia. Dlatego jedyne co możesz zrobić, to zawrócić
i pojechać inną trasą. Bez obaw:
w momencie wrzucenia wstecznego biegu uruchomiona zostanie kamera cofania,
a na ekranie nowego 500L Cross pojawi się wyraźny obraz sytuacji z tyłu samochodu. Z dynamicznymi liniami manewry to łatwizna. Nie zrobisz nawet jednej rysy.

NOWE RADIO UCONNECT 7" HD LIVE Z DOTYKOWYM EKRANEM I WEJŚCIEM USB

Radio z nowym 7-calowym ekranem dotykowym. Dla najbardziej wymagających osób przygotowano system Beats. Gdziekolwiek jedziesz, zabierz swoja muzykę ze sobą.


APPLE CAR PLAY*

Nowy 500L Cross współpracuje z Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone'a w samochodzie. Dzięki głównym aplikacjom i funkcjom, opracowanym specjalnie z myślą
o CarPlay na ekranie Twojego Fiata 500L Cross, otrzymasz dostęp do informacji
o sytuacji na drodze, wykonasz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz posłuchasz muzyki bez wpływy na obniżenie koncentracji w trakcie prowadzenia samochodu. Siri umożliwi Ci wydawanie komend głosowych do obsługi funkcji smartfona. Możesz wykorzystać do tego również dotykowy ekran lub przyciski na kierownicy.

JEDŹ WŁASNA DROGĄ

Nowy selektor trybu jazdy, zlokalizowany na środku konsoli, pozwala wybrać między trzema trybami jazdy (Normalnym, Traction+ oraz Gravity Control), dzięki czemu możesz dopasować ustawienie samochodu do rodzaju drogi. Podróżując Fiatem 500L Cross nie czujesz zmęczenia.

ANDROID AUTO TM*

Nowy 500L jest kompatybilny z Android Auto. Android Auto ułatwia dostęp do twoich treści i aplikacji podczas jazdy, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Twojego 500L. Wszystko to z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego interfejsu, ułożonego w przejrzyste strony. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco poinformowany o korkach i nie tylko. Dzięki najlepszej technologii sterowania głosowego, możesz dzwonić oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.


*Android, Android Auto TM, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc. CarPlay, IPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.
*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone'a przez interfejs Apple CarPlay TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza