Fiat 500L Mirror


Fiat 500L Mirror, najbardziej przestronny wśród samochodów z rodziny 500, wybiega w przyszłość.Światła przeciwmgielne w wyposażeniu standardowym i nowy niebieski lakier Venezia; dostępne są również wersje dwukolorowe z dachem w kolorze szarym matowym16-calowe koła aluminiowe oraz nieodłączne logo Mirror na słupku B.Chromowane detale podkreślają niepowtarzalną stylistykę 500L Mirror.


Zaloguj się

W Fiacie 500L Mirror zawsze będziesz się czuł jakbyś spędzał czas ze swoimi najbliższymi bez względu na to, czy siedzą obok Ciebie, czy czekają na Ciebie w domu. Z kolei wygodne i eleganckie elementy wnętrza, takie jak deska rozdzielcza w kolorze nadwozia oraz ergonomiczne fotele, uczynią z kabiny Twojego 500L Mirror przyjemne miejsce, w którym zawsze miło spędzisz czas.
Przyszłość jest w Twoich rękach.

Wysyłanie wiadomości, pogawędki przez telefon, wskazywanie celu podróży i wybór trasy bez użycia rąk? Za kierownicą 500L Mirror wszystko jest możliwe dzięki zintegrowanemu systemowi sterowania głosowego, umożliwiającemu korzystanie z wszystkich funkcji samochodu przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa.Stylowa technologia

Deska rozdzielcza w kolorze nadwozia bezpośrednio nawiązuje do kolorystyki samochodu i przenosi futurystyczny styl 500L Mirror do wnętrza.Zdobądź więcej przestrzeni

Przestrzeń na technologię i wiele więcej na pokładzie Fiata 500L Mirror. Tylna kanapa składana i dzielona w proporcji 60/40 umożliwia dostosowanie przedziału bagażowego do Twoich potrzeb.Nawigacja

Nie ma mowy o przyszłości bez technologii gotowej, by stać się niezbędną. Dlatego Fiat 500L Mirror został wyposażony w radio Uconnect™ 7’’ HD LIVE oraz wysokiej rozdzielczości pojemnościowy ekran dotykowy, sterowanie poleceniami głosowymi oraz moduł Bluetooth obsługujący również media strumieniowe. Ponadto opcjonalny system nawigacji Tom-Tom z usługami LIVE zapewnia dostęp do informacji aktualizowanych w czasie rzeczywistym, prognozy pogody, raportów o ruchu drogowym i lokalizacji fotoradarów. Oferuje on również funkcję TomTom Places, umożliwiającą wyszukiwanie online miejsc wartych odwiedzenia.TFT

Monitoruj wszystkie swoje wyprawy z użyciem skutecznego narzędzia opartego na najnowszej technologii. 3,5-calowy wyświetlacz TFT wbudowany w zestaw wskaźników Fiata 500L Mirror stanie się wkrótce niezbędnym towarzyszem podróży. Cyfrowy ekran wyświetla użyteczne informacje w formie liczb i wskaźników, w tym wskazania obrotomierza, prędkościomierza, temperatury oraz sygnalizatora zmiany biegów (GSI), sugerującego kiedy należy zmienić bieg.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza