Fiat 500L

NOWY 500L

Nowa stylistyka, jeszcze bardziej ikoniczny wygląd ze wszystkimi najbardziej charakterystycznymi cechami rodziny 500.

STYLISTYKA I NADWOZIE

W nowym 500L jeszcze bardziej uwydatniono cechy rodziny modeli. Zaprojektowane na nowo nadwozie z kultowymi detalami.





Wąsy, maskownica i reflektory LED tworzą legendarny uśmiech Fiata 500.

Profil również przywołuje skojarzenia z rodziną 500. 

Chromowane detale również nawiązują do stylistyki rodziny 500. Nowe zderzaki w kolorze nadwozia podkreślaja elegancję samochodu.


WNĘTRZE I PRZESTRZEŃ







DUŻO MIEJSCA NA ELEGANCJĘ

Przestronny, komfortowy i elegancki minivan, oferujący 3,17 metra sześciennego przestrzeni do życia - zdobionej gustownymi detalami. Nowy 500L: usiądź wygodnie i ruszaj.

NAD NAMI NIEBO!

Przygotuj swoich pasażerów na nowy punkt widzenia. Panoramiczny dach o powierzchni 1,5 m2 nie tylko redukuje martwe pola kierowcy, ale także daje pasażerom możliwość zetknięcia się z fantastycznymi widokami i niebieskiego nieba za dnia, po księżyc i gwiazdy nocą.

CZY MASZ WYSTARCZAJĄCO DUŻY BAGAŻ, ABY GO WYPEŁNIĆ?

W bagażniku Fiata 500L nie ma miejsca wyłącznie na kompromis - dzięki 455 litrom powierzchni ładunkowej na rodzinną podróż zabierzesz co tylko będziesz chciał. Co więcej, dzięki modyfikowalnej podłodze Cargo Magic Space, możesz w dowolny sposób dzielić przestrzeń. Po złożeniu tylnych siedzeń, bagażnik rośnie do 1480 litrów.


TECHNOLOGIA







NAWIGACJA SATELITARNA

Nawigacja satelitarna TomTom wyposażona jest w najbardziej innowacyjne funkcje, jak IQ Routes, wykorzystująca największą bazę danych tras dostępnych w systemie nawigacji satelitarnej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz najprostszą drogę do celu.

NOWY WYŚWIETLACZ TFT

Monitoruj trasę dzięki nowej tablicy rozdzielczej. Nowy, 3,5 calowy kolorowy ekran TFT i unowocześniona stylistyka, która tworzy więcej miejsca na tablicę rozdzielczą, wyświetlającą wszystkie parametry.

KIEROWNICA ZE ZINTEGROWANYMI PRZYCISKAMI

W nowym 500L technologia jest - dosłownie - w zasięgu palców. Poza fantastycznym wyglądem, nowa kierownica ze zintegrowanymi przyciskami daje luksus kontroli wszystkich głównych funkcji radia i deski rozdzielczej, wykonując delikatny ruch palców.






SYSTEM UCONNECT LIVE

Kochasz technologię? Jeśli tak to pokochasz również Uconnect LIVE. Połącz radio Uconnect ze swoim smartfonem i korzystaj z niezliczonych aplikacji w systemie samochodowym. Masz również dostęp do ponad 43 milionów utworów w serwisie Deezer oraz ponad 100 milionów stacji radiowych na Tuneln. Możesz także śledzić informacje w serwisie Reuters, zapoznać się z informacjami o sytuacji na drogach, lokalizacji fotoradarów, a także sprawdzić prognozę pogody - wszystko dzięki TomTom Live. Czego chcieć więcej?

APPLE CAR PLAY

Nowy 500L współpracuje z Apple Carplay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone'a w samochodzie. Dzięki głównym aplikacjom i funkcjom, opracowanym specjalnie z myślą o CarPlay na ekranie Twojego Fiata 500L otrzymasz dostęp do informacji o sytuacji na drodze, wykonasz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz posłuchasz muzyki bez wpływu na obniżenie koncentracji w trakcie prowadzenia samochodu. Siri umożliwi Ci słuchanie komend głosowych do obsługi głównych funkcji smartfona. Możesz wykorzystać do tego również dotykowy ekran lub przyciski na kierownicy

ANDROID AUTO

Nowy 500L jest kompatybilny z Android Auto. Android Auto ułatwia dostęp do twoich treści i aplikacji podczas jazdy, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Twojego 500L. Wszystko to z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego interfejsu, ułożonego w przejrzyste strony. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco poinformowany o korkach i nie tylko. Dzięki najlepszej technologii sterowania głosowego, możesz dzwonić oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.


*Android, Android Auto TM, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc. CarPlay, IPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.
*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone'a przez interfejs Apple CarPlay TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza