Fiat 500X Cross

Stylistyka

Aby móc w pełni zasmakować każdej przygody, potrzebne są śmiałość i charakter. Oto jedne z cech, które wyróżniają nowego Fiata 500X Cross.


Rozpal w sobie żądzę przygód

Plaża czy góry? Asfalt czy błoto? Światła mijania i drogowe w technologii LED 500X Cross rozświetlą każdą z Twoich dróg. Nowa generacja świateł LED gwarantuje aż do 20% więcej blasku i pomaga zaoszczędzić o 66% energii więcej, niż w przypadku zwykłych świateł halogenowych.

Pełna swoboda doświadczeń

Odświeżone osłony zderzaka Fiata 500X Cross są gotowe, by podjąć się najtrudniejszych wyzwań.

Niech Twój styl towarzyszy Ci wszędzie

Nowy 500X Cross posiada charakterystyczne tylne światła LED nowej generacji, dzięki którym Twoja obecność na drodze nie zostanie niezauważona.


Idealny w każdym środowisku

Podróżuj wygodnie i stylowo, dokądkolwiek się udasz. Siedzenia wykończone elementami ze skóry ekologicznej, deska rozdzielcza w kolorze nadwozia oraz niepowtarzalne logo Fiata 500 na zagłówkach. Każdy szczegół w Fiacie 500X Cross nadaje mu prawdziwie wyjątkowego i niebanalnego charakteru.

Wygoda w każdym terenie

Nowe drogi, nowe szlaki, jeden cel: sprawić, by wszystkie podróże stały się wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Odkryj nową, jeszcze bardziej ergonomiczną kierownicę Fiata 500X Cross, z przyciskami sterowania radiem.

Twój dziennik pokładowy

Planowanie nowych wypraw stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Będziesz otrzymywał wszystkie istotne informacje dotyczące swojej trasy w czasie rzeczywistym bezpośrednio za pomocą łatwych w obsłudze zegarów z 3,5-calowym ekranem TFT.


Technologia i bezpieczeństwo

Bezpieczne podróże przynoszą najwięcej radości. Fiat 500X jest wyposażony w zdobycze najbardziej zaawansowanej technologii i jest gotów zabrać Cię w każdą trasę, w dowolnych warunkach.


System rozpoznawania znaków drogowych

Dzięki kamerze zainstalowanej w przedniej szybie, system rozpoznaje najważniejsze znaki drogowe i ograniczenia prędkości, wyświetlając odpowiednie ikony na zegarach i informując o zbyt szybkiej jeździe.

System Line Asist

Ten inteligentny system wysyła ostrzeżenia w przypadku nieuważnej zmiany pasa ruchu (bez włączenia kierunkowskazów). Asystent pasa ruchu wyświetli ostrzeżenie bezpośrednio na tablicy rozdzielczej i zwiększy opór ze strony układu kierowniczego.

System Speed Advisor

Przy pomocy jednego kliknięcia możesz dostosować się do ograniczeń prędkości odczytanych przez system rozpoznawania znaków drogowych.


Łączność

Co niesie ze sobą przyszłość? Bądź w stałym kontakcie ze wszystkim tym, co kochasz.W nowym Fiacie 500X Urban przyszłość zaczyna się teraz.

Apple Car Play

Po co kupować najnowszego iPhone’a, jeśli nie można używać go tam, gdzie ma się na to ochotę? Apple CarPlay to najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób korzystania z iPhone’a w samochodzie, dzięki któremu masz dostęp do map, możesz dzwonić, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz odtwarzać muzykę bez rozpraszania swojej uwagi.

Android Auto™

Muzyka, aplikacje i wiele, wiele więcej. Dzięki Android Auto™ Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Fiata 500X Urban w postaci prostego, przyjaznego interfejsu, na łatwych do odczytania stronach.

Uconnect™ 7” HD LIVE

Kto jest najlepszym towarzyszem podróży? Twój Fiat 500X. Dzięki radioodtwarzaczowi Uconnect™ 7” HD LIVE, który jest wyposażeniem standardowym, możesz odbierać telefony, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki i wybierać najlepsze trasy.Mopar® Connect

Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect masz wszystko pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś. Wiesz, gdzie zaparkowałeś, możesz zdalnie zamknąć i otworzyć drzwi oraz otrzymać informacje dotyczące każdego ruchu i swojej obecnej prędkości.Zobacz video test

Fiat 500X City CrossZostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza