500X Sport

500X Sport

Grzeczny jest nudny

Z nowym 500X Sport sam ustalasz nowe zasady. Sportowy i uwodzicielski wygląd z nieokiełznanym charakterem, gotowy na przemierzanie ulic w nowym kolorze karoserii Czerwony Seduzione, z całkowicie nowymi, odważnymi 19-calowymi felgami aluminiowymi, ekskluzywnym emblematem SPORT i podwójną, chromowaną końcówką wydechu.Druga strona Sportu

Kiedy 500X Sport przejeżdża obok, każdy zwraca głowę w jego stronę. Ciesz się wyglądem nowego tylnego zderzaka, odważnych chromowanych końcówce układu wydechowego i podziwiaj emblemat 500X Myron na uchwycie bagażnika w kolorze Titanium.


Spojrzenie stworzone do podbojów

Ulice nie mają sekretów dzięki nowym reflektorom LED świecącym do 160% jaśniej. Przemierzaj drogi bezpiecznie
i ciesz się odważnym stylem nowego 500X Sport.


Odważny w każdym szczególe

Samochód warty grzechu. Już nie zapomnisz o nowych obudowach bocznych lusterek i klamkach w kolorze Titanium?Przyciąga spojrzenia

Przyciągaj wszystkie spojrzenia w nowym 500X Sport dzięki nowym 19-calowym felgom aluminiowym z oponami poprawiającymi właściwości jezdne. Stylowa jazda czeka. Jesteś gotowy?


Symbol stylu

Stylowi ludzie zawsze wiedzą jak zostać zauważonymi. A nowy 500X Sport obnosi się ze swoim stylem dzięki ekskluzywnemu emblematowi SPORT oraz nowemu kolorowi Czerwony Seduzione.


Na wskroś sportowy

Podróżuj w doskonałym stylu. Podwójna chromowana końcówka układu wydechowego nadaje 500X Sport odważny i pociągający styl, który olśni każdego.


Nieokiełznana dusza

Zwykli ludzie są przyzwyczajeni do swojej strefy komfortu, a niezwykli ludzie ośmielają się na piękne, odważne wnętrza. Zasiądź
w nowym 500X Sport i rozkoszuj się nowymi sportowymi fotelami, ekskluzywnym wykończeniem deski rozdzielczej w kolorze Titanium
z emblematem 500 oraz elementami skóry Alcantara na kierownicy i obudowie zegarów.Na Twój rozkaz

Przejmij kontrolę. Sportowa kierownica
z elementami skóry Alcantara, czerwone przeszycia, detale w kolorze Myron
i obudowa zegarów pokryta skórą Alcantara sprawią, że każda podróż zamieni się w niezwykłą przygodę.


Komfortowe wnętrze

Ciemne wnętrze 500X Sport z czarną tapicerką, srebrnym logo 500 i czerwono-szarymi przeszyciami zachęcają do polubienia komfortu.


360 Stopni stylu

Na pokładzie 500X Sport jesteś otoczony stylem. Począwszy od aluminiowej gałki dźwigni zmiany biegów, na sportowym podpórce stopy i ekskluzywnych przednich dywanikach podłogowych kończąc.Wystarczy dotknięcie

Kontroluj wszystko jednym dotknięciem palca. Dzięki systemowi Uconnect TM 7'' HD Live bezproblemowo podłączysz swojego smartfona z samochodem w celu zarządzania muzyką, aplikacjami, kontaktami i mapami w łatwy i intuicyjny sposób, bez odrywania wzroku od drogi.Apple CarPlay

Apple CarPlay pozwoli Ci na łatwe korzystanie z Twojego iPhone’a (iPhone 5 i nowsze): podłączenie go do samochodu jest bardzo proste, abyś mógł korzystać z Map, wykonywać połączenia, wysyłać i odczytywać wiadomości i odtwarzać muzykę bez rozpraszania uwagi i wydawać polecenia głosowe poprzez Siri.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza