Fiat 500X Urban

Stylistyka

Nowe światła mijania oraz drogowe w technologii LED, światła do jazdy dziennej i tylne światła LED. Odświeżony wewnątrz i na zewnątrz. Podróżuj po mieście stylowo z Fiatem 500X Urban.


Rzuć na wszystko całkiem nowe światło

Spójrz na miasto w zupełnie innym świetle dzięki innowacyjnym reflektorom Full LED, a świat nabierze o 20% więcej blasku. Dodatkowo zaoszczędzisz aż do 66% więcej energii, niż w przypadku zwykłych reflektorów halogenowych i będziesz cieszyć się ich jasnością o wiele dłużej.

Odważny i śmiały

Pokaż się na mieście dzięki odświeżonej stylistyce zderzaków. Nowy Fiat 500X Urban zyskuje jeszcze więcej charakteru, a jego śmiała sylwetka przyciąga na drodze jeszcze więcej spojrzeń.

Zabłyśnij stylem

Nowe tylne światła LED Fiata 500X, z tłem w kolorze nadwozia, wpasowują się w styl rodziny Fiata 500, a dodatkowo sprawią, że będziesz bardziej widoczny i wyróżnisz się wszędzie dokąd się udasz.


Rozsiądź się wygodnie

W nowym Fiacie 500X Urban, każdy detal gwarantuje najwyższy komfort. Wyjątku nie stanowi także nowa, ergonomiczna kierownica, z przyciskami sterowania radiem.

Liczy się także wnętrze

Zewnętrzne piękno kryje w sobie wewnętrzny komfort. Niełatwo jest wybrać najlepszy profil Fiata 500X Urban. Odświeżone wnętrze oferuje siedzenia wykończone elementami ze skóry ekologicznej, deskę rozdzielczą w kolorze nadwozia, a niepowtarzalne logo Fiata 500 widnieje tu niczym podpis artysty na arcydziele. Wszystkie materiały i łączenia stworzono z poczuciem stylu.

Pełne zrozumienie

W mgnieniu oka zaprzyjaźnisz się z nowym Fiatem 500X Urban. Odświeżone, bardziej czytelne zegary dostarczą wszystkich najważniejszych informacji dotyczących trasy.


Technologia i bezpieczeństwo

W porannych godzinach szczytu i podczas gorączki sobotniej nocy.W centrum i na przedmieściach. Zdobywaj miasto dzięki techologicznym osiągnięciom nowej generacji.


System rozpoznawania znaków drogowych

Dzięki kamerze zainstalowanej w przedniej szybie, system rozpoznaje najważniejsze znaki drogowe i ograniczenia prędkości, wyświetlając odpowiednie ikony na zegarach i informując o zbyt szybkiej jeździe.

System Line Asist

Ten inteligentny system wysyła ostrzeżenia w przypadku nieuważnej zmiany pasa ruchu (bez włączenia kierunkowskazów). Asystent pasa ruchu wyświetli ostrzeżenie bezpośrednio na tablicy rozdzielczej i zwiększy opór ze strony układu kierowniczego.

System Speed Advisor

Przy pomocy jednego kliknięcia możesz dostosować się do ograniczeń prędkości odczytanych przez system rozpoznawania znaków drogowych.


Łączność

Co niesie ze sobą przyszłość? Bądź w stałym kontakcie ze wszystkim tym, co kochasz.W nowym Fiacie 500X Urban przyszłość zaczyna się teraz.

Apple Car Play

Po co kupować najnowszego iPhone’a, jeśli nie można używać go tam, gdzie ma się na to ochotę? Apple CarPlay to najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób korzystania z iPhone’a w samochodzie, dzięki któremu masz dostęp do map, możesz dzwonić, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz odtwarzać muzykę bez rozpraszania swojej uwagi.

Android Auto™

Muzyka, aplikacje i wiele, wiele więcej. Dzięki Android Auto™ Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Fiata 500X Urban w postaci prostego, przyjaznego interfejsu, na łatwych do odczytania stronach.

Uconnect™ 7” HD LIVE

Kto jest najlepszym towarzyszem podróży? Twój Fiat 500X. Dzięki radioodtwarzaczowi Uconnect™ 7” HD LIVE, który jest wyposażeniem standardowym, możesz odbierać telefony, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki i wybierać najlepsze trasy.Mopar® Connect

Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect masz wszystko pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś. Wiesz, gdzie zaparkowałeś, możesz zdalnie zamknąć i otworzyć drzwi oraz otrzymać informacje dotyczące każdego ruchu i swojej obecnej prędkości.Zobacz video test

Fiat 500X City CrossZostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza