Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

500 Hatchback Action

500 Hatchback Action

Nadwozie i styl


 


W HOŁDZIE PRZESZŁOŚCI Z MYŚLĄ O JUTRZE

Przy projektowaniu elementów, pragnęliśmy oddać hołd kultowemu wzornictwu Fiata 500 z roku 1957. Tak powstały boczne kierunkowskazy LED, które mają ten sam styl, ale we współczesnej odsłonie.


FELGI ALUMINIOWE

Elegancki i bezkompromisowy dzięki 16 -calowym aluminiowym felgom z czarnym wykończeniem.


ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Zmodyfikowana klamka drzwi z systemem elektrycznego zamka, jest wygodniejsza w użyciu niż w jakimkolwiek innym modelu rodziny 500. Naciśnij przycisk znajdujący się po jej wewnętrznej stronie by otworzyć samochód i wygodnie do niego wsiąść.


Wnętrze


 


DESKA ROZDZIELCZA W KOLORZE CZARNYM

Stylowa deska rozdzielcza w kolorze czarnym ze srebrnym obramowaniem, dla której inspiracją było wzornictwo Fiata 500 z 1957 roku


ODKRYJ NOWĄ PRZESTRZEŃ

Rewolucja w organizacji przestrzeni wewnętrznej pojazdu rozpoczęła się od usunięcia tunelu środkowego, stwarzając poczucie większej przestronności i komfortu.


DWURAMIENNA KIEROWNICA

Nowoczesna, dwuramienna kierownica, inspirowana przeszłością poprawia czytelność wskaźników. Bardzo dobrze leży w dłoniach, wyposażono ją w ergonomiczne przyciski i ozdobiono klasycznym logo modelu 500.


Funkcje Elektromobilności


STWORZONY DLA MIASTA

Zasięg samochodu, który wynosi nawet do 320 km i jest wystarczający do pokonania codziennej trasy miejskiej obejmującej dojazd do pracy, na siłownię i powrót do domu. W przypadku eksploatacji samochodu wyłącznie w trybie miejskim, zasięg nowego Fiata 500 może wzrosnąć nawet do 458 km.*


TRYB „SHERPA”

Tryb „Sherpa” to inteligentna konfiguracja jazdy. Tryb ten pozwala oszczędzić energię dokładnie obliczając jak dotrzeć do miejsca docelowego, optymalizując parametry samochodu np. ładowarkę smartfona, klimatyzację, ograniczając prędkość maksymalną i przyspieszenie


JAZDA PRZY UŻYCIU JEDNEGO PEDAŁU

Nowy Fiat 500 Hatchback Action jest jednym z pierwszych samochodów elektrycznych, który oferuje nowe wrażenia z jazdy za pomocą jednego pedału zarówno do przyspieszania, jak i zwalniania. Za każdym razem, gdy kierowca zdejmuje nogę z gazu, samochód zwalnia, a następnie przekształca odzyskaną energię kinetyczną w energię elektryczną i ładuje nią akumulator.


EKSKLUZYWNA STACJA ŁADOWANIA WALLBOX

Stacja ładowania easyWallbox (dostępna za dodatkową opłatą) została zaprojektowana specjalnie dla FCA, aby stworzyć Twój własny punkt ładowania w domu. Dzięki technologii „Plug & Play”, nie jest wymagana profesjonalna instalacja ani połączenie Bluetooth, aby zmieniać ustawienia czy sprawdzać stan ładowania. EasyWallbox jest wyposażony w czujnik Dynamic Power Management (DPM), który zapobiegnie przerwom w dostawie energii w domu, a po zwiększeniu mocy ładowania nawet do 7,4 kW (wymagana instalacja przez profesjonalistów) nowa 500 Hatchback Action naładuje się w mniej niż 4 godziny*.


PODŁĄCZ I ŁADUJ

Stacja ładowania Connected Wallbox to zaawansowane rozwiązanie do ładowania w domu, które umożliwia zdalną łączność i może pracować również w systemie trójfazowym do 11 kW. Korzystając z Connected Wallbox możesz rozpocząć i kontrolować przebieg procesu ładowania przy pomocy Bluetooth, Wi-Fi i 4G/3G, sprawdzać kto korzysta ze stacji ładowania, planować proces ładowania by zoptymalizować koszty i wiele więcej. Usługi instalacyjne w tym zakresie oferowane są przez FCA za pośrednictwem wybranego partnera.


Technologia

Godny zaufania pomocnik, zawsze u Twego boku. Nowa 500 Hatchback Action to pierwszy mały samochód elektryczny, który oferuje jazdę autonomiczną na poziomie 2 (ADAS), co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu miejskim.


FIAT CO-DRIVER

Podróżuj spokojnie i bezpiecznie. Twoja nowa 500 Hatchback Action potrafi odczytywać znaki drogowe i zasugerować Ci, jaką prędkość należy zachować na danym odcinku drogi. Dodatkowo, po ustawieniu prędkości i odległości za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy, system będzie autonomicznie utrzymywał dystans od poprzedzającego Cię pojazdu (przy prędkości powyżej 30 km/h) i zatrzyma pojazd, gdy zmuszą go do tego warunki drogowe. Zachowa się jak prawdziwy zmiennik kierowcy.


AKTYWNY SYSTEM UTRZYMANIA PASA RUCHU

Jedź bezpiecznie i czerp jeszcze więcej przyjemności z podróży. Kiedy poruszasz się z prędkością ponad 60 km/h, nowa 500 Hatchback Action rozpozna linie jezdni i autonomicznie utrzyma pojazd na środku pasa ruchu, dzięki czemu podróż stanie się bezpieczniejsza i mniej stresująca.


POMOC PRZY PARKOWANIU

Bezpieczniej również przy niskich prędkościach. Manewrując na parkingu nie zderzysz się już przypadkowo z samochodem lub inną przeszkodą. Przy prędkości poniżej 13 km/h system 11 czujników parkowania z widokiem 360° umieszczonych z przodu, z boków oraz z tyłu pojazdu, wykryje i ostrzeże kierowcę o przeszkodach znajdujących się w pobliżu samochodu.SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

Niebezpieczeństwo związane z „martwym polem widzenia” należy już do przeszłości. Twój nowy Fiat 500 Hatchback Action został wyposażony w ultradźwiękowy czujnik zdolny do wykrywania obiektów niewidocznych w lusterku, a znajdujących się tuż obok lub z tyłu samochodu. Podczas jazdy z prędkością od 15 km/h do 140 km/h system ostrzeże Cię sygnałem dźwiękowym i światłem w lusterku bocznym, o obecności innych pojazdów w pobliżu Ciebie.


KAMERA COFANIA

Miej na wszystko oko! Kamera cofania przekazuje w wysokiej rozdzielczości obraz tego wszystkiego, co znajduje się za samochodem. Możesz go dokładnie obserwować na wyświetlaczu systemu multimedialnego nowej 500 Hatchback Action wraz z nałożonymi dynamicznymi liniami, które ułatwiają precyzyjne kierowanie samochodem podczas wykonywania manewru cofania.


AUTONOMICZNE HAMOWANIE AWARYJNE

Dla poprawy bezpieczeństwa Twojego i innych użytkowników drogi, nowa 500 Hatchback Action przy prędkości do 130 km/h zahamuje całkowicie samodzielnie, unikając lub minimalizując skutki kolizji z pojazdem poprzedzającym, pieszym lub rowerzystą. Na początku samochód ostrzeże kierowcę za pomocą sygnału dźwiękowego i wizualnego umieszczonego na desce rozdzielczej, a w przypadku braku reakcji ze strony kierowcy, system rozpocznie awaryjne hamowanie w celu uniknięcia lub zminimalizowania skutków zderzenia.


System informacyjno-rozrywkowy

Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 Hatchback Action z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie. Interfejs podobny do tego znanego ze smartfona, posiada całkowicie konfigurowalny układ ekranu. Sprawia to, że ​​system multimedialny samochodu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz bezprzewodowo podłączyć swój smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie. Dużym ułatwieniem w jego obsłudze jest system rozpoznawania mowy, który umożliwia rozpoczęcie interakcji z samochodem od zwrotu „Hej Fiat”. Wbudowana nawigacja precyzyjnie pokazuje szczegóły drogi, wykorzystując do tego ekran o przekątnej 10,25”. Możliwa jest również wizualizacja mapy nawigacji w formie 3D.Nowy Fiat 500 «la Prima» wyposażony został dodatkowo w bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

 

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect™ i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.


ANDROID AUTO™

Nowy Fiat 500 Hatchback Action jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10.25-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.


Łączność

Nowy Fiat 500 Hatchback Action  jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nową 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.


MY ECHARGE

My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 Hatchback Action wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora.. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób


MY ASSISTANT

Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. . Nowa 500 Hatchback Action jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym *, może też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.


MY REMOTE

Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojej 500 Hatchback Action  ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się Twoim nowym Fiatem 500.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza