Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

500 Hatchback la Prima

500 Hatchback la Prima

Nadwozie i styl

 


PANORAMICZNY DACH

Ciesz się widokiem nieba i otaczającej Cię natury za każdym razem kiedy zasiądziesz za kierownicą.


REFLEKTORY LED

Światła LED z efektem „Infinity” zapewnią Ci lepsze oświetlenie drogi, a Twojemu Fiatowi 500 nadadzą nowego, ale wciąż rozpoznawalnego wyglądu.


W HOŁDZIE PRZESZŁOŚCI Z MYŚLĄ O JUTRZE

Przy projektowaniu elementów, pragnęliśmy oddać hołd kultowemu wzornictwu Fiata 500 z roku 1957. Tak powstały boczne kierunkowskazy LED, które mają ten sam styl, ale we współczesnej odsłonie.ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Zmodyfikowana klamka drzwi z systemem elektrycznego zamka, jest wygodniejsza w użyciu niż w jakimkolwiek innym modelu rodziny 500. Naciśnij przycisk znajdujący się po jej wewnętrznej stronie by otworzyć samochód i wygodnie do niego wsiąść.


17-CALOWE FELGI ALUMINIOWE

Elegancję i styl w każdym wymiarze nadają17-calowe, dwukolorowe felgi z diamentowym szlifem.


DEDYKOWANY ZNACZEK

Pierwszy elektryczny samochód Fiata zasługuje na specjalne wyróżnienie.


Wnętrze

 DESKA ROZDZIELCZA

Deska rozdzielcza pokryta skórą ekologiczną. Zmienia się napęd pojazdu, zmienia się też jego styl. Coraz bardziej przyjazny środowisku i coraz bardziej ekskluzywny.


ODKRYJ NOWĄ PRZESTRZEŃ

Rewolucja w organizacji przestrzeni wewnętrznej pojazdu rozpoczęła się od usunięcia tunelu środkowego, stwarzając poczucie większej przestronności i komfortu.


FOTELE ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ Z OZDOBNYM MONOGRAMEM

Regulowane fotele z regulacją w 6 płaszczyznach, aby jeszcze lepiej dopasować się do kierowcy. Ich tapicerka została wykonana ze skóry ekologicznej i ozdobiona wytłoczonym monogramem Fiata. Nowy styl siedzeń łączy elegancję i wygodę z innowacyjnymi ekologicznymi materiałami.


Funkcje Elektromobilności


STWORZONY DLA MIASTA

Zasięg samochodu, który wynosi nawet do 320 km i jest wystarczający do pokonania codziennej trasy miejskiej obejmującej dojazd do pracy, na siłownię i powrót do domu. W przypadku eksploatacji samochodu wyłącznie w trybie miejskim, zasięg nowego Fiata 500 może wzrosnąć nawet do 458 km.*


TRYB „SHERPA”

Tryb „Sherpa” to inteligentna konfiguracja jazdy. Tryb ten pozwala oszczędzić energię dokładnie obliczając jak dotrzeć do miejsca docelowego, optymalizując parametry samochodu np. ładowarkę smartfona, klimatyzację, ograniczając prędkość maksymalną i przyspieszenie


JAZDA PRZY UŻYCIU JEDNEGO PEDAŁU

Nowy Fiat 500 «la Prima» Hatchback jest jednym z pierwszych samochodów elektrycznych, który oferuje nowe wrażenia z jazdy za pomocą jednego pedału zarówno do przyspieszania, jak i zwalniania. Za każdym razem, gdy kierowca zdejmuje nogę z gazu, samochód zwalnia, a następnie przekształca odzyskaną energię kinetyczną w energię elektryczną i ładuje nią akumulator.


EKSKLUZYWNA STACJA ŁADOWANIA WALLBOX

Stacja ładowania easyWallbox (dostępna za dodatkową opłatą) została zaprojektowana specjalnie dla FCA, aby stworzyć Twój własny punkt ładowania w domu. Dzięki technologii „Plug & Play”, nie jest wymagana profesjonalna instalacja ani połączenie Bluetooth, aby zmieniać ustawienia czy sprawdzać stan ładowania. EasyWallbox jest wyposażony w czujnik Dynamic Power Management (DPM), który zapobiegnie przerwom w dostawie energii w domu, a po zwiększeniu mocy ładowania nawet do 7,4 kW (wymagana instalacja przez profesjonalistów) nowa 500 «la Prima» Hatchback naładuje się w mniej niż 4 godziny*.


PODŁĄCZ I ŁADUJ

Stacja ładowania Connected Wallbox to zaawansowane rozwiązanie do ładowania w domu, które umożliwia zdalną łączność i może pracować również w systemie trójfazowym do 11 kW. Korzystając z Connected Wallbox możesz rozpocząć i kontrolować przebieg procesu ładowania przy pomocy Bluetooth, Wi-Fi i 4G/3G, sprawdzać kto korzysta ze stacji ładowania, planować proces ładowania by zoptymalizować koszty i wiele więcej. Usługi instalacyjne w tym zakresie oferowane są przez FCA za pośrednictwem wybranego partnera.


Technologia

Godny zaufania pomocnik, zawsze u Twego boku. Nowa 500 «la Prima» Hatchback to pierwszy mały samochód elektryczny, który oferuje jazdę autonomiczną na poziomie 2 (ADAS), co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu miejskim.


FIAT CO-DRIVER

Podróżuj spokojnie i bezpiecznie. Twoja nowa 500 «La Prima» potrafi odczytywać znaki drogowe i zasugerować Ci, jaką prędkość należy zachować na danym odcinku drogi. Dodatkowo, po ustawieniu prędkości i odległości za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy, system będzie autonomicznie utrzymywał dystans od poprzedzającego Cię pojazdu (przy prędkości powyżej 30 km/h) i zatrzyma pojazd, gdy zmuszą go do tego warunki drogowe. Zachowa się jak prawdziwy zmiennik kierowcy.


AKTYWNY SYSTEM UTRZYMANIA PASA RUCHU

Jedź bezpiecznie i czerp jeszcze więcej przyjemności z podróży. Kiedy poruszasz się z prędkością ponad 60 km/h, nowa 500 «la Prima» Hatchback rozpozna linie jezdni i autonomicznie utrzyma pojazd na środku pasa ruchu, dzięki czemu podróż stanie się bezpieczniejsza i mniej stresująca.


POMOC PRZY PARKOWANIU

Bezpieczniej również przy niskich prędkościach. Manewrując na parkingu nie zderzysz się już przypadkowo z samochodem lub inną przeszkodą. Przy prędkości poniżej 13 km/h system 11 czujników parkowania z widokiem 360° umieszczonych z przodu, z boków oraz z tyłu pojazdu, wykryje i ostrzeże kierowcę o przeszkodach znajdujących się w pobliżu samochodu.SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

Niebezpieczeństwo związane z „martwym polem widzenia” należy już do przeszłości. Twój nowy Fiat 500 «la Prima» Hatchback został wyposażony w ultradźwiękowy czujnik zdolny do wykrywania obiektów niewidocznych w lusterku, a znajdujących się tuż obok lub z tyłu samochodu. Podczas jazdy z prędkością od 15 km/h do 140 km/h system ostrzeże Cię sygnałem dźwiękowym i światłem w lusterku bocznym, o obecności innych pojazdów w pobliżu Ciebie.


KAMERA COFANIA

Miej na wszystko oko! Kamera cofania przekazuje w wysokiej rozdzielczości obraz tego wszystkiego, co znajduje się za samochodem. Możesz go dokładnie obserwować na wyświetlaczu systemu multimedialnego nowej 500 «la Prima» Hatchback wraz z nałożonymi dynamicznymi liniami, które ułatwiają precyzyjne kierowanie samochodem podczas wykonywania manewru cofania.


AUTONOMICZNE HAMOWANIE AWARYJNE

Dla poprawy bezpieczeństwa Twojego i innych użytkowników drogi, nowa 500 «la Prima» Hatchback przy prędkości do 130 km/h zahamuje całkowicie samodzielnie, unikając lub minimalizując skutki kolizji z pojazdem poprzedzającym, pieszym lub rowerzystą. Na początku samochód ostrzeże kierowcę za pomocą sygnału dźwiękowego i wizualnego umieszczonego na desce rozdzielczej, a w przypadku braku reakcji ze strony kierowcy, system rozpocznie awaryjne hamowanie w celu uniknięcia lub zminimalizowania skutków zderzenia.


System informacyjno-rozrywkowy

Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 «la Prima» Hatchback z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie. Interfejs podobny do tego znanego ze smartfona, posiada całkowicie konfigurowalny układ ekranu. Sprawia to, że ​​system multimedialny samochodu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz bezprzewodowo podłączyć swój smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie. Dużym ułatwieniem w jego obsłudze jest system rozpoznawania mowy, który umożliwia rozpoczęcie interakcji z samochodem od zwrotu „Hej Fiat”.Wbudowana nawigacja precyzyjnie pokazuje szczegóły drogi, wykorzystując do tego ekran o przekątnej 10,25”. Możliwa jest również wizualizacja mapy nawigacji w formie 3D.Nowy Fiat 500 «la Prima» wyposażony został dodatkowo w bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

 

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect™ i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.


ANDROID AUTO™

Nowy Fiat 500 «la Prima» hatchback jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10.25-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.


Łączność

Nowy Fiat 500 «la Prima» Hatchback jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nową 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.


MY ECHARGE

My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 «la Prima» Hatchback wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora.. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób


MY ASSISTANT

Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. . Nowa 500 «la Prima» Hatchback jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym *, może też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.


MY REMOTE

Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojej 500 «la Prima» Hatchback, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się Twoim nowym Fiatem 500.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza