Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

500 Hatchback (RED)

500 Hatchback (RED)

(RED)ESIGN TWOJEGO PROFILU

(RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z pandemią przy każdym zakupie pojazdu z rodziny (500)ᴿᴱᴰ, tworząc najbardziej etyczną serię aut. (RED) to organizacja, która wspiera walkę z sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla Światowego Funduszu (Global Fund), który wspiera wsparcie szeregu działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy nowego Fiata (500)ᴿᴱᴰ: abyś mógł być jego częścią*.

 

ZOBACZ CZERWONY I BĄDŹ SZCZĘŚLIWY

Nowy kolor aby pomóc ludziom, ten sam kultowy i wyjątkowy styl nowego Fiata 500.

ZDEFINIUJ SWÓJ STYL NA NOWO

W najbardziej etycznym i ważnym Fiacie 500 w historii każdy detal pokazuje Twoje wsparcie dla (RED): spójrz na jego chromowane listwy nad linią szyb bocznych z lśniącym czarnym emblematem z logo (500)RED

TWÓJ PRAWDZIWY KOLOR

Pokaż kim naprawdę jesteś i pozwól, aby wszyscy na Ciebie patrzyli, odkryj wszystkie czerwone detale: przednie logo i listwy grilla, obudowy lusterek, tylne logo Fiat i dekielki felg.


WNĘTRZE

 

WOLNOŚĆ WYBORU

Dwa różne kolory siedzeń: odkryj nowe fotele z tapicerką w kolorze czarnym lub czerwonym* z włóknami Seaqual®, monogramem FIAT, czarnymi lub czerwonymi lamówkami i dedykowanym logo.

BĄDŹ INNY

Niekonwencjonalny wariant, inny sposób na doświadczenie stylu nowego Fiata 500. Odkryj innowacyjną mieszankę odcieni: fotel kierowcy jest czerwony, a pozostałe czarne. Tapicerka z włókien Seaqual®, z monogramem FIAT, czarnymi lub czerwonymi lamówkami i dedykowanym logo sprawi, że każda podróż będzie komfortowa i wyjątkowa.

ODKRYJ PIĘKNO NA NOWO

Piękno, którego szukałeś, element który pozwoli Ci cieszyć podróżą ze stylem: nowa deska rozdzielcza w kolorze czerwonym.


DEDYKOWANE DYWANIKI PODŁOGOWE

Elegancja jest priorytetem dla nowego Fiata (500)RED: znajdziesz ją wszędzie, nawet w niespodziewanych miejscach. Nie wierzysz? Spójrz pod nogi i odkryj przednie i tylne dywaniki podłogowe z czerwonymi przeszyciami.

KIERUJ EMOCJAMI

Odkryj kierownicę soft-touch z nowym czerwonym logo i poczuj moc, której potrzebujesz, w swoich rękach.

STYL U TWOICH STÓP

Kolejny stylowy element. Po raz pierwszy dodaliśmy czerwony akcent kolorystyczny do pedału gazu.*

*Dostępny tylko w wersji z czerwonym fotelem kierowcy i czarnymi fotelami pasażerów.

FUNKCJE ELEKTROMOBILNOŚCI

Z(RED)UKUJ SWÓJ ŚLAD WĘGLOWY

Nowy Fiat (500)RED oznacza ratowanie istnień i przy okazji pomoc naszej planecie. Jeżdżąc tym całkowicie elektrycznym samochodem miejskim, ograniczysz emisję zanieczyszczeń.


STWORZONY DLA TWOICH POTRZEB

Dzięki 2 rodzajom akumulatorów, do 190 lub 320 km zasięgu, pokonasz każdą trasę: dojazd do pracy, na siłownię, a nawet dłuższe podróże. Wybierz odpowiedni dla siebie.

TRYB SHERPA

Tryb Sherpa to inteligentny tryb jazdy, który pomaga oszczędzać energię i dotrzeć do celu przy jednoczesnej optymalizacji parametrów samochodu, np. ładowarki smartfona, klimatyzacji, ograniczając prędkość maksymalną i przyspieszenie.


SZYBKIE ŁADOWANIE

Nowego Fiata (500)RED można szybko naładować prądem o mocy do 50 kW lub 85 kW, w zależności od wybranego akumulatora, co pozwoli uzyskać zasięg na całodzienną jazdę w czasie przerwy na kawę: 50 km zasięgu w mniej niż 10 minut. W 30 minut naładujesz akumulator do 80%.*

JAZDA PRZY UŻYCIU JEDNEGO PEDAŁU

Nowy Fiat (500)RED oferuje nowe wrażenia z jazdy za pomocą jednego pedału, zarówno do przyspieszania, jak i zwalniania. Za każdym razem, gdy kierowca zdejmuje nogę z gazu, samochód zwalnia, a jednocześnie przekształca odzyskaną energię kinetyczną w energię elektryczną i ładuje nią akumulator.

TWOJA ŚWIADOMOŚĆ MOŻE ZMIENIĆ ZASIĘG

Różne czynniki mogą wpłynąć na zasięg Twojego pojazdu elektrycznego. Przy wysokich prędkościach zasięg maleje. Przy prędkości 130 km/h jest niemal o połowę mniejszy w porównaniu do cyklu mieszanego WLTP. Płynne przyspieszanie i delikatne hamowanie mogą zwiększyć zasięg o 15%-20%. Używanie ogrzewania może wpłynąć na potencjalny zasięg do 40%. Dobrym rozwiązaniem jest wstępne nagrzewanie lub schładzanie samochodu.


EKSKLUZYWNA STACJA ŁADOWANIA WALLBOX

Opcjonalna stacja ładowania easyWallbox została zaprojektowana specjalnie dla FCA, aby stworzyć Twój własny punkt ładowania w domu. Dzięki technologii „Plug & Play”, nie jest wymagana profesjonalna instalacja ani połączenie Bluetooth, aby zmieniać ustawienia czy sprawdzać stan ładowania. EasyWallbox jest wyposażony w czujnik Dynamic Power Management (DPM), który zapobiegnie przeciążeniu instalacji elektrycznej w domu, a po zwiększeniu mocy nawet do 7,4 kW (wymagana instalacja przez profesjonalistów) nowy Fiat (500)RED naładuje się w mniej niż 4 godziny.*

*Czas podany dla ładowania od 15% do 80% stanu akumulatora.

PODŁĄCZ I ŁADUJ

Stacja ładowania Connected Wallbox to zaawansowane rozwiązanie do ładowania w domu, które umożliwia zdalną łączność i może pracować również w systemie trójfazowym do 11 kW. Korzystając z Connected Wallbox możesz rozpocząć i kontrolować przebieg procesu ładowania przy pomocy Bluetooth, Wi-Fi lub sieci 4G/3G, sprawdzać kto korzysta ze stacji ładowania, zaplanować proces ładowania by zoptymalizować koszty i wiele więcej. Usługi instalacyjne w tym zakresie oferowane są przez FCA za pośrednictwem wybranych partnerów.

DO SZYBKIEGO ŁADOWANIA POZA DOMEM

Nie martw się jeśli nie zdołałeś naładować samochodu w domu. Zawsze możesz użyć opcjonalnego kabla Mode 3, aby naładować swojego nowego Fiat (500)RED na publicznej stacji ładowania.


TECHNOLOGIA

Jeśli szukasz bezpiecznej jazdy to dobrze trafiłeś: nowy Fiat (500)RED oferuje systemy, dzięki którym podróżowanie będzie bezpieczniejsze.


TROCHĘ POMOCY ZE STRONY HAMULCÓW

Nowy Fiat (500)RED hamuje automatycznie, pomagając uniknąć lub zminimalizować skutki kolizji z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami do prędkości 130 km/h. Najpierw samochód ostrzega kierowcę sygnałem wizualnym i dźwiękowym, a jeśli ten nie reaguje, system rozpoczyna hamowanie.


SYSTEM KEYLESS GO

Dzięki systemowi Keyless Go wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, aby uruchomić silnik.

POMAGA UTRZYMAĆ CZUJNOŚĆ

Nowy Fiat (500)RED pomaga Ci nie zasnąć, gdy jesteś zmęczony: system wykrywa wczesne oznaki zmęczenia poprzez monitorowanie ruchów poprzecznych pojazdu i doradza, aby zrobić sobie przerwę. Ostrzeżenie wizualne i dźwiękowe pojawia się na wyświetlaczu komputera pokładowego.


SYSTEM MULTIMEDIALNY

Z nowym Fiatem (500)RED będziesz zawsze połączony z ulubionymi usługami: ciesz się 10,25-calowym ekranem, ultraszybkim połączeniem Bluetooth, interfejsem jak w smartfonie z możliwością konfiguracji, zintegrowanym systemem nawigacji, 7-calowym cyfrowym wyświetlaczem komputera pokładowego i wieloma innymi funkcjami.

 

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Podłącz swojego iPhone’a do 10,25 -calowego wyświetlacza systemu Uconnect™ i steruj bezprzewodowo aplikacją Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

CarPlay, iPhone, i Siri to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple inc.

BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

Nowy Fiat 500 (RED) jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu systemu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.
Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.
 • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
 • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
 • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0

ŁĄCZNOŚĆ

Nowy Fiat (500)RED jest wyposażony w pełen zakres najnowszych technologii łączności, zarówno w samym samochodzie, jak i poza nim, włącznie z nową aplikacją mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie Twoim samochodem miejskim o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Odkryj wszystkie funkcje.

MY ECHARGE

My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata (500)RED wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania w pobliżu, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

MY ASSISTANT

Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. Nowy Fiat (500)RED jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym*, możesz też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.

* Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

MY REMOTE

Dzięki aplikacji My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojego nowego Fiata (500)RED , ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz zaplanować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się z Twoim nowym Fiatem 500.


MY CAR

Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać informacje o stanie swojego pojazdu w czasie rzeczywistym. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowy Fiat (500)RED nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

MY NAVIGATION

Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz ustawić cel podróży bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz Twojego nowego Fiata (500)RED natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania w czasie rzeczywistym. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

MY ALERT

Twój nowy Fiat (500)RED ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji (opcja za dodatkową opłatą).


(RED)YKOWANY ZESTAW POWITALNY

Wybierając nowego Fiata (500)RED, dokonujesz znaczącego wyboru.

Ciesz się specjalnym zestawem powitalnym przy odbieraniu samochodu:

 • Specjalna obudowa kluczyka
 • Dozownik na zamówienie*
* Roztwory na bazie alkoholu nie mogą być przechowywane w tym dozowniku, gdy są używane wewnątrz samochodu. W każdym przypadku ponosisz pełną odpowiedzialność, kiedy korzystasz z roztworów na bazie alkoholu przechowywanych w tym dozowniku.

500 IRIDE eSCOOTER

Wybierając nowego Fiata (500)RED,zyskasz możliwość zamówienia z samochodem hulajnogi elektrycznej 500 Iride, eScooter'a od Mopar®, inspirowanego kultowym designem Fiata 500.

Idealne rozwiązanie dla zeroemisyjnej miejskiej mobilności:

 • Zwinny i łatwy w obsłudze
 • Ładowanie w 4,5 godziny, z zasięgiem do 30 km
 • Maksymalna prędkość 25 km/h*
 • 10” koła z komorą powietrzną, amortyzator, szeroki podest i teleskopowa kierownica
 • Dedykowana aplikacja 500 Iride do monitorowania, udostępniania i ustawiania funkcjonalności prosto ze smartfona, kompatybilna z systemem iOS i Android
* Maksymalna prędkość i korzystanie z eScooter'a mogą ulec zmianie w zależności od ograniczeń prędkości i przepisów ruchu drogowego obowiązujących w poszczególnych krajach. Zawsze przestrzegaj przepisów ruchu drogowego.

AKCESORIA

Bądź sobą: spersonalizuj swojego nowego Fiata (500)RED z Mopar®.

ORGANIZER TUNELU ŚRODKOWEGO

Możesz zagospodarować przestrzeń tunelu środkowego w zależności od tego, ile potrzebujesz dodatkowego miejsca. Wybierz rozwiązanie Tunnel Pocket Organizer uzupełnione o Upper Basket.

DOSTOSOWANIE ŚWIATŁA WEWNĘTRZNEGO

Podświetlana listwa progowa jednocześnie chroni i akcentuje swoim ambientowym światłem klimatyczny styl wnętrza pojazdu.

KABLE I ICH PRZECHOWYWANIE

Kable ładujące Mode 2 i Mode 3 możesz przechowywać w bagażniku zachowując w nim porządek. W tym celu wybierz odpowiednią torbę lub szpulę kablową.


PAKIETY

PAKIET ZIMOWY

 • PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE
 • PODGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA W MIEJSCU WYCIERACZEK

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza