Fiat Panda 4x4

Praktyczna, kompaktowa, żądna przygód. 4x4 to kwestia charakteru. Funkcjonalne auto z napędem na cztery koła, o niewielkiej masie i off-roadowej stylistyce.


Stylistyka i nadwozie

Prawdziwie oryginalny jesteś tylko wtedy, kiedy Twoje wnętrze harmonizuje z wyglądem zewnętrznym. Tak właśnie jest w przypadku Pandy.






Osłona pod silnikiem, zderzaki z osłonami i światła przeciwmgielne.

Nakładki na nadkola, osłony progów i listwy boczne.

Czarne relingi dachowe i aluminiowe felgi.


Bardziej wyrazista

Panda 4x4 ma wszystkie cechy prawdziwej terenówki, w tym niezłomny charakter. Od osłony silnika do czarnych lusterek bocznych, od 15‑calowych felg strukturalnych do opon błotno-śniegowych – każdy detal wyposażenia pomaga kontynuować jazdę bez względu na warunki.






Bez zadraśnięć

Z jazdą w terenie zawsze wiąże się pewne ryzyko. Metalowa płyta pod komorą silnika Pandy 4x4 pozwala pewniej pokonywać trudniejszy teren, bez obaw o uszkodzenia.

Widoczna solidność

Czarne boczne lusterka lepiej sprawdzają się w czasie off‑roadowych przygód, a ich ustawienie można szybko i łatwo regulować manualnie z wnętrza samochodu. Trzeba przecież uważać także na to, co dzieje się z tyłu.

Off‑roadowy emblemat

Każda misja jest opatrzona znakiem swojego bohatera. Twoim znakiem jest czarne logo Pandy na klapie bagażnika.






Odpowiednie wyposażenie

15” felgi strukturalne z oponami błotno-śniegowymi (M+S) skutecznie przenoszą napęd wszystkich czterech kół na podłoże. Kąt natarcia 21°, kąt rampowy 32° i kąt zjazdu 20° zwiększają terenową użyteczność samochodu.

Nie obawiaj się ryzyka.

Pandą 4x4 dotrzesz tam, dokąd nawet się nie spodziewasz. Nie przejmuj się, bo każdy detal został opracowany tak, aby Ci to ułatwić. Na przykład dzięki bocznym listwom ochronnym możesz śmiało przemierzać nieznane szlaki.

Wyposażenie na przygodę

Relingi dachowe w Pandzie 4x4 pozwolą zabrać więcej bagażu i sprzętu lub ułatwią powrót z nieporęczną pamiątką
z wyprawy.


Odporna na terenowe warunki

Panda 4x4 jest surowa i prostolinijna zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Tapicerka w Pandzie 4x4 jest dostępna w dwóch wersjach, nowa deska rozdzielcza podkreśla „dziki” charakter samochodu, a konsola środkowa oferuje dużo cennej przestrzeni.






Funkcjonalność

Jeżeli cenisz funkcjonalność bez przerostu formy, Panda 4x4 jest samochodem dla Ciebie. Standardowa kierownica jest ergonomiczna
i praktyczna.

Szary antracyt

Deska rozdzielcza współgra z filozofią terenowej jazdy i jest utrzymana
w naturalnych barwach, takich jak antracytowa szarość.

Komfort podróży

Tapicerka foteli harmonizuje z motywem „dzikości”. Wiesz już, że materiały, którymi wykończono wnętrze są solidne. Teraz musisz tylko wybrać zestawienie kolorów: czerń i szarość z czerwonymi szwami,
a może czerń, czerwień i szare szwy?


(A)trakcja i wyzwania






ELD

Nowa Panda 4x4 jest wyposażona
w mechanizm różnicowy z elektroniczną blokadą (ELD), który hamuje ślizgające się koła i przekazuje moc na koła
z największą przyczepnością.

Jeszcze więcej zabawy

Baw się jeszcze lepiej: Panda 4x4 jest wyposażona w radio Uconnect™
z uchwytem na smartfon. Możesz więc podłączyć swoje urządzenie mobilne przez zintegrowany moduł Bluetooth
i korzystać z nowego, specjalnie opracowanego interfejsu aplikacji. Poszczególne funkcje możesz obsługiwać dotykowo lub przez polecenia głosowe.

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Nowa Panda 4x4 jest naszpikowana wspaniałymi technologiami. Za pomocą darmowej aplikacji PandaMyApp możesz sterować radioodtwarzaczem, korzystając ze swojego smartfona, a zupełnie nowy interfejs sprawia, że słuchanie muzyki, wykonywanie połączeń telefonicznych, włączanie funkcji eco:Drive™, aplikacji Find My Car i wszystkich innych funkcji dostępnych w Pandzie jest dziecinnie proste, co sprawia, że każda Twoja następna podróż jest jeszcze lepsza od poprzedniej.


Bezpieczna podróż Pandą 4x4

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), ABS, ASR, ELD i system City Brake Control: w Pandzie 4x4 nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo.






Maksymalny poziom bezpieczeństwa biernego

Nikt nie zadba lepiej o twoją rodzinę niż rodzina Fiata Panda. Dlatego zwiększyliśmy liczbę poduszek powietrznych do sześciu: umieściliśmy je z przodu i po bokach samochodu.

Ochrona kręgosłupa szyjnego przed urazami

Panda 4x4 myśli o wszystkim. Właśnie dlatego przednie fotele wyposażyliśmy
w zagłówki chroniące kręgosłup szyjny przed urazami.

Stabilność w każdym terenie

Beztroska jazda: Twoja rodzina jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe.Fiat Panda został wyposażony w stabilizujący tor jazdy system ESC (który obejmuje także ABS, EDB, BAS i funkcję Hill Holder) dzięki czemu masz doskonałą kontrolę podczas manewrów awaryjnych lub na śliskiej nawierzchni.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza