Panda City Cross

Fiat Panda City Cross - Zmodernizowany wygląd, jak zwykle ten sam odważny charakter.


Stylistyka i nadwozie

W miejskiej dżungli potrzebujesz solidności wersji Cross.

Styl Cross

Panda City Cross rozszerza horyzonty w sportowo-użytkowym stylu: od świateł do jazdy dziennej LED po grill w stylu Cross i osłony pod zderzakami w kolorze nadwozia. Czarne lusterka i klamki harmonizują z czarnymi relingami na dachu. Specjalny wzór obręczy kół uzupełnia styl prawdziwego crossovera.

Zabierz ze sobą wszystko

Relingi nie tylko dodają charakteru wersji Cross, ale są też funkcjonalne. Mają czarny kolor, podobnie jak klamki drzwi i elektrycznie regulowane lusterka.

Doskonała ochrona

Odpręż się, przecież to Panda. Płyty osłonowe chronią przednią i tylną część podwozia oraz spód komory silnika Pandy City Cross. Dzięki nim możesz przemierzać miejskie ulice i podmiejskie bezdroża bez obaw o uszkodzenie samochodu.W blasku reflektorów

Styl Pandy City Cross nie umknie niczyjej uwadze. Diodowe światła do jazdy dziennej nie tylko poprawiają widoczność samochodu w dzień i w nocy, ale także zużywają mniej energii w porównaniu z innym typem oświetlenia, co przekłada się na niższe zużycie paliwa.Idealne koła

Każdy detal podkreśla styl Pandy City Cross - także oryginalne i wyraziste 15‑calowe koła.


Wnętrze

Styl i funkcjonalność crossovera Sześć poduszek powietrznych zapewniających bezpieczeństwo, automatyczna klimatyzacja, tapicerka foteli ze wstawkami z ekoskóry i specjalna deska rozdzielcza. Doskonały przepis na ekskluzywny styl. A jeżeli to Ci nie wystarcza, możesz wzbogacić Pandę City Cross o pakiet Cross Plus.


Styl, który dobrze leży w dłoni!

Kierownica, tablica przyrządów i klamki mają charakterystyczne czarne wykończenie.

Automatyczna klimatyzacja

Ustaw odpowiadającą Ci temperaturę, a standardowo montowana automatyczna klimatyzacja zadba o jej utrzymanie.

Szary antracyt

Zmodernizowana deska rozdzielcza ma teraz nowy szary kolor, zarezerwowany dla wersji City Cross.Wstawki z ekoskóry

Ergonomiczne fotele kierowcy i pasażerów są wygodne i mają doskonałe proporcje,
a tapicerka została wykonana z tkaniny łączonej z ekoskórą.


technologia

Smartfon możesz podłączyć do radia Uconnect™ z wejściem Aux i modułem Bluetooth. Możesz to zrobić przez port USB w szufladce przed fotelem pasażera. Drugie gniazdko, umożliwiające doładowanie baterii, znajdziesz tuż obok uchwytu na smartfon. W Pandzie City Cross wszystko jest w zasięgu ręki.


Pytaj o co chcesz

Smartfon możesz podłączyć do radia Uconnect™ z wejściem Aux i modułem Bluetooth. Możesz to zrobić przez port USB w szufladce przed fotelem pasażera. Drugie gniazdko, umożliwiające doładowanie baterii, znajdziesz tuż obok uchwytu na smartfon. W Pandzie City Cross wszystko jest w zasięgu ręki.

Prostota i technologia

Lista odtwarzania, ulubione stacje radiowe, kontakty, mapy, regulacja temperatury, a nawet aplikacja Find My Car.
Wszystkie te funkcje sprawiają, że podróżowanie Pandą City Cross jest prostsze i dostarcza jeszcze więcej radości.

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Jeśli Twoja podróż jest pełna wyzwań, dobrze jest ją ułatwić. W tym celu opracowano technicznie zaawansowane rozwiązanie w postaci Panda Uconnect. Aplikację możesz pobrać bezpłatnie na smartfon. Pozwoli ona na nawiązywanie połączeń telefonicznych, słuchanie radia oraz korzystanie z funkcji eco:Drive, Find My Car i wielu innych, które uprzyjemnią Ci podróż.Minimalne zużycie paliwa, maksymalna przyjemność

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie City Cross przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.


Bezpieczna podróż Pandą 4x4

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), ABS, ASR, ELD i system City Brake Control: w Pandzie 4x4 nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo.

Stabilność w każdym terenie

Beztroska jazda: Twoja rodzina jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe. Fiat Panda został wyposażony w stabilizujący tor jazdy system ESC (który obejmuje także ABS, EDB, BAS i funkcję Hill Holder) dzięki czemu masz doskonałą kontrolę podczas manewrów awaryjnych lub na śliskiej nawierzchni.

Bezpieczeństwo w mieście

Fiat Panda 4x4 ma off-roadowy charakter, ale doskonale wie, jak bezpiecznie poruszać się po mieście - wyposażyliśmy ją w system City Brake Control, który wykrywa ryzyko kolizji z przeszkodą na drodze lub z innym pojazdem i reaguje, uruchamiając automatyczny hamulec awaryjny.

Niestraszne jej żadne warunki...

Dzięki przedniemu zawieszeniu McPherson i zespoleniu tylnych kół Panda 4x4 charakteryzuje się nadzwyczajną zwrotnością. A specjalne całoroczne opony M+S sprawią, że nic nie będzie
w stanie Cię powstrzymać - dosłownie nic.Ochrona kręgosłupa szyjnego przed urazami

Panda 4x4 myśli o wszystkim. Właśnie dlatego przednie fotele wyposażyliśmy w zagłówki chroniące kręgosłup szyjny przed urazami.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza