Fiat Panda Trussardi

Panda Trussardi

Oryginalna, wyjątkowa, zaskakująca. A teraz także glamour. Możesz dumnie prezentować elegancję Nowej Pandy Trussardi na wybiegach miejskich ulic. Pora wzbudzić zachwyt.


MODA PONAD WSZYSTKO

Dlaczego masz podążać za modą, skoro możesz ją prowadzić? Zasiądź za kierownicą Nowej Pandy Trussardi, wyróżnij się stylem i elegancją, których nadaje nowy specjalny lakier i ekskluzywne logo Trussardi umieszczone na felgach, tylnej szybie i bocznej listwie.
Symbol stylu

Wyróżniaj się i podróżuj w Nowej Pandzie Trussardi, z charakterystycznym logo na tylnej szybieInna strona mody

Zaprezentuj własny styl z każdej perspektywy, dzięki gustownym listwom bocznym Nowej Pandy Trussardi.Gotowi na wybieg?

Kolor czarny pasuje do wszystkiego. Nowa Panda Trussardi zna tę zasadę i chętnie z niej korzysta, prezentując czarne felgi aluminiowe i osłony zderzaków w błyszczącej czerni.Wygląd na każdą okazję

Każdy sezon lansuje nowy styl, ale teraz masz coś, co nigdy nie wyjdzie z mody. Pozwól się uwieść nowym odcieniom Metallic lub Matt Caff'e (na zdjęciu) albo wybierz inny stylowy kolor, jak Cinema Black, Gelato White czy Colosseo Grey.


ELEGANCKIE WNĘTRZE

Zapnij pasy, teraz moda przejmuje prowadzenie.Ciesz się elegancją i komfortem, jaki oferuje Nowa Panda Trussardi. Wyrusz w podróż w najlepszym stylu z nową tapicerką i dywanikami, gustowną deską rozdzielczą w kolorze Caffè oraz wyjątkowymi pasami i kierownicą Trussardi.
Otacza Cię elegancja

Uwodzicielska skóra, pełne elegancji drewno i śmiałość ukryta w metalu. Najmodniejsze w tym sezonie są pasy bezpieczeństwa. Oto wysmakowany dodatek, sygnowany logo Trussardi, który stanowi dopełnienie każdej stylizacji.Zapraszamy do środka

Modna i wytworna. Niepowtarzalne dywaniki sygnowane logo pozwalają w pełni rozgościć się we wnętrzu samochodu.Styl na wyciągnięcie ręki

Przyjemność dla oka i dotyku. Znakomita skórzana kierownica z logo Trussardi pozwoli Ci poczuć na własnej skórze ekskluzywny styl Nowej Pandy Trussardi.


STYLOWA NOWOCZESNOŚĆ

Nowa Panda Trussardi wyposażona jest w radio UconnectTM i technologię Bluetooth, która umożliwia pełną łączność z Twoim smartfonem. Przyciski sterowania umieszczone na kierownicy i gniazdo USB pozwolą Ci cieszyć się najnowszą technologią w czasie podróży.
WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Twoja playlista, ulubione stacje radiowe, kontakty, aplikacje i mapy będą towarzyszyć Ci wszędzie, dokąd się udasz. Baw się dobrze i uchwyć najlepsze momenty swoich podróży dzięki aplikacji Panda Uconnect.WYSOKA KLASA, NISKIE ZUŻYCIE

Wskaźnik zmiany biegów podpowie, kiedy należy zmienić bieg, a technologia Start&Stop automatycznie wyłączy silnik po zatrzymaniu samochodu, dzięki czemu Panda Trussardi pomoże zmniejszyć zużycie paliwa.NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY. I PODĄŻA ZA TECHNOLOGIĄ.

MOPAR® CONNECT , sprawi, że znikną wszystkie Twoje troski: już zawsze będziesz wiedzieć, gdzie zaparkowałeś, sprawdzisz prędkość, swoje trasy i to, czy drzwi zostały zamknięte — a wszytko to bezpośrednio za pomocą Twojego smartfona.


Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza