Fiat Panda

Oryginalna, pomysłowa i zaskakująca: taka jest Panda. Funkcjonalny miejski samochód o niewielkich wymiarach, pełen praktycznych rozwiązań. Praktyczny kompakt, który wie, jak się zmieniać i pozostać sobą.


Stylistyka i nadwozie

Prawdziwie oryginalny jesteś tylko wtedy, kiedy Twoje wnętrze harmonizuje z wyglądem zewnętrznym. Tak właśnie rzecz ma się
w przypadku Pandy.


Zadziorne, oryginalne zderzaki w kolorze nadwozia z ochronnymi listwami.

Charakterystyczny profil Pandy
z 15-calowymi obręczami kół.

Wysoko zamontowane klastry świateł, trzecie okno boczne z zaokrąglonymi rogami.


Panda w każdym detalu

Panda jest dla każdego. Wybierz tą, która najbardziej odpowiada Twojemu stylowi, obecnie dostępną również w eleganckim szarym kolorze Moda. Nowa stylistyka kół, wygodne wnętrze i radioodtwarzacz Uconnect™ .


Użyj wyobraźni. To przecież Panda.

Złóż całą tylną kanapę lub tylko jej część. Przedni fotel pasażera może zamienić się w stolik lub wygodną leżankę; możesz go też złożyć, aby wydłużyć przestrzeń bagażową. Decyzja należy do Ciebie.

Technologie. Doskonała rozrywka - jak na Pandę przystało

Panda jest naszpikowana technologią: do dyspozycji masz pokładowy system informacyjno-multimedialny Uconnect, obsługujący technologię Bluetooth, nawigację satelitarną, strumieniowe przesyłanie dźwięku, radio internetowe oraz my:Car.

Usiądź za kierownicą i ruszaj

Kierownica ma nowe skórzane poszycie
i polerowane lub tytanowe elementy wykończenia. Mieszczące się na niej elementy sterowania służą do zarządzania funkcjami systemu informacyjno-multimedialnego.


Sprytne jak cała Panda

Wśród 14 schowków znajduje się kieszeń, uchwyt na monety i na długopis, uchwyt na chusteczki oraz miejsce na wszystkie inne drobiazgi właściciela Pandy.

Wystrój swoją Pandę

5 wzorów tapicerki do wyboru:
czarno-czerwona, czarno-szara z kontrastującymi czerwonymi lub szarymi szwami lub czarno-czerwona
z kontrastującymi czerwonymi lub szarymi szwami. Do tego nowe odcienie deski rozdzielczej, antracytowy i tytanowy szary.

Kwadrat + Koło = Kwadrat z zaokrąglonymi rogami

Znakiem rozpoznawczym Pandy jest słynne skrzyżowanie kwadratu z kołem. To właśnie ten kształt - swawolny
i uniwersalny jak sama Panda - doskonale odzwierciedla charakter samochodu, od stylistyki nadwozia po elementy sterowania we wnętrzu.


Panda - jedyna w swoim rodzaju

Kompaktowa, wszechstronna, wierna swojej tradycji a zarazem nowa. Nowy kolor szary Moda i niezmienny charakter.


Wysokie jest piękne

Wysoko zamontowane, minimalistyczne klosze świateł sprawiają, że tył auta jest smuklejszy.

Powiew świeżości

Co mówi o Tobie kolor, na który się zdecydujesz? Nowa Panda jest dostępna w nowoczesnych, dynamicznych kolorach, w tym w nowym szarym odcieniu Moda.

Swoboda kołem się toczy

Stylistyka felg łączy w sobie atrakcyjny wygląd aluminium i funkcjonalność stali. Na które się zdecydujesz:
14- czy 15-calowe?


Technologia


Panda prezentuje : radioodtwarzacz Uconnect™

Baw się jeszcze lepiej: w nowej Pandzie znajdziesz radioodtwarzacz Uconnect™
z uchwytem na smartfona, którego możesz połączyć z systemem za pomocą technologii Bluetooth® lub portu USB bądź AUX. Do dyspozycji masz także nowy interfejs do obsługi aplikacji. Wszystko za jednym dotknięciem wirtualnego przycisku albo przy użyciu prostego polecenia głosowego.

Chcesz posłuchać radia, ulubionych utworów, a może chcesz do kogoś zadzwonić?

Chcesz posłuchać utworów z listy odtwarzania bądź ulubionych stacji radiowych? A może chciałbyś otworzyć kontakty, mapy, uzyskać informacje pogodowe lub skorzystać z aplikacji Find My Car? W Pandzie znajdziesz wszystko, co ułatwia i uprzyjemnia podróż.

Start & Stop

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Nowa Panda jest naszpikowana wspaniałymi technologiami. Za pomocą darmowej aplikacji PandaMyApp możesz sterować radioodtwarzaczem, korzystając ze swojego smartfona, a zupełnie nowy interfejs sprawia, że słuchanie muzyki, wykonywanie połączeń telefonicznych, włączanie funkcji eco:Drive™, aplikacji Find My Car i wszystkich innych funkcji dostępnych w Pandzie jest dziecinnie proste, co sprawia, że każda Twoja następna podróż jest jeszcze lepsza od poprzedniej.


Bezpieczeństwo


Twardy orzech do zgryzienia

W przypadku kolizji Panda reaguje zdecydowanie, ale bezpiecznie: wytrzymała stalowa karoseria odkształca się jedynie w ściśle określonych punktach.

Z łatwością pokonuj wszystkie wzniesienia

Ruszanie Pandą jest niezwykle proste, nawet gdy jest pod górkę. Funkcja Hill Holder zapobiega staczaniu się pojazdu.

Chcesz jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa?

Wyposaż swoją Pandę w system chroniący przed kolizją City Brake Control, który działa przy prędkości do 30 km/h; wykrywa on ryzyko kolizji
z przeszkodą na drodze lub z innym pojazdem i odpowiednio reaguje, uruchamiając automatyczny hamulec awaryjny.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza