Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

Panda Cross

Panda Cross

Na szczycie wolności

 


STAŃ TWARZĄ W TWARZ Z NOWYM CHARAKTEREM

Nowa Panda Cross reprezentuje najbardziej wyraziste uosobienie duszy Cross w całej rodzinie Pandy.


NOWE 15 STYLIZOWANE FELGI

Nowy,odważny styl wyróżni się na każdej drodze.


UOSOBIENIE CHARAKTERU

Osłony podwozia w kolorze srebrnym wyrażają całe odważne DNA nowej Pandy Cross, czyniąc cały wizerunek jeszcze bardziej charakterystycznym.


Wnętrze

 


WOLNOŚĆ OD PIERWSZEGO KONTAKTU

Kierownica obszyta skórą-odrobina stylu w każdej podróży.


KOMFORTOWA STRONA KAŻDEJ PRZYGODY

Ustaw idealną temperaturę i ciesz się podróżą dzięki klimatyzacji automatycznej.


MATERIAŁY Z RECYKLINGU DLA NOWEGO WYGLĄDU

Kolejny krok na drodze ku ekologii: nowe dwukolorowe fotele z napisami CROSS i prążkowaną teksturą są obszyte materiałem pochodzącym z recyklingu oraz skórą ekologiczną.


Technologia

SAMOCHÓD W TWOICH RĘKACH

Dzięki opcjonalnej, innowacyjnej technologii Mopar® Connect, już nie będziesz się musiał niczym przejmować: zawsze będziesz wiedział gdzie zaparkowałeś swój samochód i będziesz mógł sprawdzić prędkość, pokonane trasy i czy drzwi są zablokowane czy odblokowane, to wszystko przy użyciu Twojego smartfona. Powiadomienia pozwolą Ci uniknąć ryzyka zostawienia czegoś w samochodzie.


System Multimedialny

Radio UconnectTM i opcjonalny system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym pozwala Ci cieszyć się muzyką, nawigacją oraz połączeniem z Twoimi urządzeniami w prosty sposób.

 

APPLE CARPLAY

Połącz swojego iPhone’a z 7-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Apple CarPlay jest wygodniejszym i bezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, oraz słuchać Apple Music lub Spotify, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.


ANDROID AUTO™

Nowa Panda jest także kompatybilna z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 7-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym, zachowując pełne bezpieczeństwo.


Moc Pandy

Wyraź swoją miłość do zwiedzania świata z silnikami dostępnymi w nowej Pandzie Cross. Wybierz między napędem hybrydowym i silnikiem benzynowym z napędem 4x4.

 

HYBRYDA

Wersja 1.0 70 KM Hybrid dostępna w rodzinie Pandy pozwala Ci się poruszać w bardziej przyjazny dla środowiska sposób: nie tylko zmniejsza emisję CO2 nawet o 30%*, ale również pozwala wjeżdżać do stref niskiej emisji, korzystać z ulg podatkowych oraz ulg w strefach płatnego parkowania**.

*Zgodnie z homologacją NDc2 w porównaniu do benzynowego silnika 1.2
**Zgodnie z lokalnymi przepisami.

4X4

W nowej Pandzie Cross dostępny jest również silnik benzynowy 0.9 85 KM TwinAir 4x4. Mocniejszy i wydajniejszy, jest idealny do odważniejszego stylu jazdy. Napęd 4x4 zapewnia poprawioną przyczepność i trakcję na każdym rodzaju drogi, a selektor trybu jazdy pozwala Ci wybrać między trybami: Auto, Off-Road i Hill Descent Control, dla maksymalnego bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.

Odważni miłośnicy przygód mogą również wybrać Nową Pandę Wild 4x4; bardziej zuchwały wygląd i charakter, wyrażony poprzez srebrne osłony zderzaków, dedykowane koła, czarne relingi dachowe i logo Cross.

*Zgodnie z homologacją NDc2 w porównaniu do benzynowego silnika 1.2
**Zgodnie z lokalnymi przepisami.

Pakiety

PAKIET CITY

 • Lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane
 • Tylne czujniki parkowania

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO

 • Lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane
 • Tylne czujniki parkowania

HOMOLOGACJA NA 5 MIEJSC

Nikogo nie zostawisz: dzięki homologacji na 5 miejsc możesz zabrać w podróż Twoją Pandą 4 pasażerów.

 • Pas bezpieczeństwa i zagłówek na środkowym tylnym fotelu
 • Składana tylna kanapa dzielona w proporcji 40/60

PAKIET FLEX

 • Homologacja na 5 miejsc
 • Pas bezpieczeństwa i zagłówek na środkowym tylnym fotelu
 • Składana tylna kanapa dzielona w proporcji 40/60
 • Składany przedni fotel pasażera

PAKIET ZIMOWY

 • Lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane
 • Tylne czujniki parkowania
 • Autonomiczny hamulec awaryjny

PAKIET OCHRONNE D-FENCE

Nowy pakiet ochronny D-Fence zawiera 3 produkty pomagające Ci utrzymać higienę w samochodzie: wysokowydajny filtr kabinowy z aktywnym węglem wychwytuje 98% zanieczyszczeń z zewnątrz, oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA pomaga oczyścić powietrze wewnątrz samochodu, a lampa UV usuwa do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach w kabinie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza