Fiat Qubo

Nowy Fiat Qubo: funkcjonalny kombivan dla otwartych i kreatywnych umysłów. Jeszcze lepszy i bardziej oryginalny niż kiedykolwiek wcześniej.


Stylistyka

Maksymalnie kompaktowe wymiary, oryginalna linia nadwozia i niewiarygodnie duża przestrzeń bagażowa tworzą niekonwencjonalny
i zaskakujący samochód.


Zderzak o odświeżonym wyglądzie
i solidnej konstrukcji.

Przesuwne drzwi, przyciemniane szyby, nowy wzór obręczy kół i nowe kolory.

Tylny zderzak o odświeżonym wyglądzie, bagażnik o pojemności 330 litrów.


Z nowym Fiatem Qubo możesz liczyć na więcej

Przesuwne boczne drzwi, 16 różnych konfiguracji foteli i innowacyjne funkcje sprawiają, że nowy Fiat Qubo jest jeszcze wygodniejszy niż kiedykolwiek przedtem. Prowadzi się go łatwiej dzięki ergonomicznej kierownicy i nowemu panelowi wskaźników, w którym odświeżono grafikę i podświetlenie. Teraz jest on jeszcze wyraźniejszy.


Chwyć kierownicę i wkrocz do świata rozrywki

Praktyczny i minimalistyczny wygląd
z odrobiną nowoczesności: zaprojektowana na nowo, bardziej ergonomiczna kierownica nowego Fiata Qubo dostępna jest z elementami sterowania radiem
i skórzanym wykończeniem.

Jeszcze inteligentniejsza technologia

System informacyjno-multimedialny obejmuje wyświetlacz o przekątnej 5 cali, 6 głośników, wyposażony jest w technologię Bluetooth­®, funkcję strumieniowego przesyłania dźwięku, odtwarzacz MP3 oraz porty AXU i USB. Jest także dostępny w wersji ze zintegrowanym systemem nawigacji.

Kompaktowy minivan. Masz wystarczająco dużo miejsca?

Czasem rodzina potrzebuje dużo miejsca. Fiat Qubo oferuje przestrzenne wnętrze, w którym dla każdego znajdzie się odpowiednia ilość miejsca. Do dyspozycji jest przestrzeń, która mierzy 2500 litrowy, w tym 330-litrowy bagażnik.


Stawiasz na praktyczne rozwiązania?

Wielkość przestrzeni bagażowej
z pewnością Cię zaskoczy: po złożeniu tylnej kanapy dysponujesz pojemnością 2500 litrów. Możesz skorzystać z 16 różnych konfiguracji foteli, złożyć tylne miejsca albo w ogóle się ich wszystkich pozbyć. Możesz też złożyć fotel pasażera z przodu, dzięki czemu zyskasz płaską przestrzeń bagażową o długości 2,5 metra.

Zupełnie nowa tapicerka

Wnętrze nowego Fiata Qubo zostało odświeżone. Teraz tapicerka dostępna jest w 4 nowych wersjach kolorystycznych: klasycznej czarnej, beżowej, szarej i szaro-czarnej ze zgrzewanymi na gorąco szwami.

Twój drugi dom

Fotel kierowcy z regulacją wysokości
i okolicy odcinka lędźwiowego, podłokietnik, możliwość złożenia siedzenia pasażera i przekształcenia go
w praktyczny stolik. Dzięki temu na drodze poczujesz się jak w domu.


Forma i treść

Dwa nowe kolory nadwozia: niebieski Liberta i brązowy Magnetico. Nowe obręcze kół i przedni zderzak oraz klapa bagażnika
o odświeżonym wyglądzie. Zastanawiasz się, czy samochód nie stracił swojego charakteru? Nie martw się — nowy Qubo jest równie odważny jak przedtem.


Wszystko na swoim miejscu

Zderzak o odświeżonym wyglądzie
i wzmocnionej konstrukcji nadaje jeszcze solidniejszy i nietuzinkowy wygląd;
w wersji Trekking jest on dodatkowo wzbogacony o srebrne płyty osłonowe.

Istota Fiata Qubo

Dwa nowe metalizowane kolory: niebieski Liberta - rześki i kreatywny oraz stonowany brązowy Magnetico, który jest dostępny wyłącznie dla nowego Fiata Qubo Trekking.

Urok dyskretnych szyb

Nowy Fiat Qubo jest teraz dostępny
z przyciemnianymi szybami, więc nie musisz się martwić zbyt ostrym słońcem
i możesz w spokoju cieszyć się swoją podróżą.


bezpieczeństwo


Kompletna ochrona

Twój nowy Fiat Qubo jest teraz jeszcze bezpieczniejszy dzięki systemowi DeadLock. Jeśli drzwi zostały prawidłowo zamknięte, uniemożliwia on otwarcie ich od wewnątrz.

Podróż w stałym tempie

Określ prędkość, z jaką chcesz się poruszać, a Twój nowy Fiat Qubo pomoże Ci ją utrzymać podczas całej podróży.

Nawrotki bez problemu

Nowego Fiata Qubo prowadzi się teraz lepiej niż kiedykolwiek, a wszystko to dzięki układowi kierowniczemu, pozwalającemu skręcać po łuku o promieniu 10,8 m. Możesz więc zmieniać zdanie tak często, jak zechcesz.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza