Fiat Tipo Hatchback

TIPO LOGIKA

Nie musisz wydawać wiele, aby w zamian otrzymać dużo, w tym bogate wyposażenie w standardzie i cały wymarzony komfort.

To właśnie nazywamy Tipo - logiką

PROSTA ELEGANCJA

Cała przestrzeń, jakiej potrzebujesz, żeby zmieścić w niej swoje życie, na długości zaledwie 4,37 m. W nowoczesnym, dynamicznym i praktycznym samochodzie. Krótko mówiąc: prosta elegancja.


SILNA OSOBOWOŚĆ

Nowoczesna, dynamiczna stylistyka: światła LED do jazdy dziennej, szeroka, pozioma maskownica z chromowanymi elementami, dynamiczne linie prowadzące od maski silnika przez dach aż do tylnego spoilera... Każdy element Tipo Station Wagon elegancko, praktycznie i harmonijnie łączy się z pozostałymi, tworząc jednolitą, spójna architekturę. Dla osobowosći, która nie przejdzie niezauważona.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ MIEJSCA NA ŁOKCIE?

5-drzwiowy Fiat Tipo został zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższy komfort kierowcy i pasażerom. Wnętrze, które wygodnie mieści do pięciu dorosłych osób o wzroście ponad 1,85 m, zapewnia każdemu potrzebne miejsce na łokcie, oferując przy tym liczne schowki o całkowitej pojemności 12 litrów. Dla najwyższego komfortu w drodze. Dla każdego


IDEALNA PODRÓŻ NAPRAWDĘ JEST MOŻLIWA

Idealne położenie kierownicy, pedałów i fotela pozwala zająć prawdziwie ergonomiczną pozycję do jazdy, a wszystkimi ustawieniami można sterować jednym dotknięciem.

ZMIEŚCISZ W NIM CAŁE SWOJE ŻYCIE

Praktyczność to najwyższy priorytet 5-drzwiowego Fiata Tipo: Dlatego właśnie jego bagażnik ma jedną z największych w swojej klasie pojemności - 440 litrów więc jeśli chcesz, możesz wszystko zabrać ze sobą.

PIĘĆ WYGODNYCH FOTELI Z WIDOKIEM

Bezkompromisowe połączenie wygody i stylu: 5-drzwiowy Fiat Tipo oferuje komfortowe, ergonomiczne fotele ze stabilnym podparciem i materiałową lub skórzaną tapicerką. Nie wspominając już o największej w tej klasie przestrzeni na nogi. twoi najdrożsi mogą więc rozsiąść się wygodnie i oglądać świat przesuwający się za oknami

CZY NA PEWNO CHCESZ WYSIĄŚĆ?

Wsiądź do 5-drzwiowego Fiata Tipo, a doświadczysz przyjemności, jaką zapewnia najnowocześniejsza technologia z systemem Uconnect 7" Najwyższa jakość rozrywki, muzyka z Tuneln i Deezera oraz całkowita kontrola dzięki kamerze cofania z dynamicznym torem jazdy oraz nawigacji satelitarnej Tom Tom wyświetlającej trójwymiarowe mapy

Od dziś możesz uaktualnić wszystkie mapy w swojej nawigacji przy użyciu serwisu Mopar Map Care. Aby to zrobić, zaloguj się na stronie: maps.mopar.eu (bezpłatny dostęp przez 3 pierwsze lata od zakupu samochodu) lub odwiedź swojego najbliższego dealera, który zrobi to za Ciebie.

INTELIGENTNE ŹRÓDŁO ENERGII

5-drzwiowy Fiat Tipo oferuje rozwiązania gwarantujące najlepsze osiągi. Od 1,4 - litrowej jednostki benzynowej do 1,6 - litrowego silnika wysokoprężnego MultiJet II, zużywającego zaledwie 3,7 litra paliwa na 100 kilometrów.


WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Spokój ducha i prostota: dzięki aktywnemu tempomatowi 5-drzwiowy Fiat Tipo utrzymuje bezpieczna odległość od samochodu poprzedzającego, a system Brake Control, hamujący w sytuacji awaryjnej , zapewnia dodatkową ochronę Tobie i Twojej rodzinie.Zobacz video test

Fiat Tipo Hatchback 1.4 T-Jet


 

 


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza