Fiat Tipo S Design

Nowy Tipo S‑Design: styl czy funkcjonalność?
Już nie musisz wybierać.

Twój styl jazdy przez duże S. Nowy, 5-drzwiowy Tipo S-Design wyróżnia się sportową i dynamiczną estetyką. To połączenie stylu i funkcjonalności, czego ukoronowaniem jest zaskakujący wygląd i jeszcze lepsze osiągi. Codzienna jazda nie będzie już taka sama. Nowy Tipo Station Wagon S‑Design ma do zaoferowania jeszcze więcej przestrzeni na styl.


W nowym Tipo S-Design funkcjonalność jest stylowa dzięki takim detalom, jak osłona chłodnicy, oprawy świateł przeciwmgielnych i lusterka zewnętrzne w kolorze Piano Black a także przyciemniane tylne szyby i klamki w kolorze nadwozia.


W nowym Tipo S-Design funkcjonalność jest stylowa dzięki 17" felgom wykończonym w kolorze Piano Black lub 18" felgom z diamentowym szlifem, bi-ksenonowym reflektorom w oprawach Piano Black oraz ekskluzywnemu kolorowi nadwozia Metropoli Grey.


Wnętrze S

W nowym Tipo S‑Design w wersji 5‑drzwiowej i kombi wszystkie detale wyrażają mocny i dynamiczny charakter tego samochodu. Nowością we wnętrzu są fotele z tapicerką ze skóry lub tkaniny Airtex oraz szara deska rozdzielcza z akcentami w kolorze Piano Black, który pojawia się także w zestawie wskaźników, na kierownicy, oraz wokół modułu Uconnect 7’’ HD Live i jego ekranu. Kontrastujące podwójne przeszycia na fotelach i dywanikach są dodatkowym akcentem luksusu we wnętrzu.


Styl i charakter w Twoich rękach

Chwyć za kierownice pokrytą techno - skórą z kontrastującym, szarym szwem krzyżakowym oraz dźwignię zmiany biegów z podwójnym szarym szwem


Styl i komfort

Nowy Tipo S-Design urzeka charakterem. Miękką w dotyku, szarą deskę rozdzielczą ozdobiono detalami w kolorze piano Black. Fortepianowa czerń pojawia się także na zestawie wskaźników i na kierownicy, podkreślając wyrazisty styl i charakter wersji S.


Elegancja i przestrzeń szyte na miarę

Atrakcyjny sportowy styl. tapicerka foteli ze skóry tkaniny Airtex z kontrastującymi, eleganckimi, podwójnymi szwami w dwóch odcieniach szarości cieszy oko kierowcy i pasażerów. Nikt nie powinien także narzekać na największą w klasie przestronność wnętrza.


Przestronny z definicji

Priorytetem w 5‑drzwiowym Fiacie Tipo S‑Design jest wygoda, dlatego samochód oferuje największy w swojej klasie przedział bagażowy o pojemności 440 litrów. Styl wymaga przestrzeni.


Załaduj do pełna

Tipo S‑Design SW łączy styl z wygodą. bagażnik o pojemności 550 litrów, niski próg załadunku z łatwym dostępem oraz konfigurowalny system Magic Cargo Space pozwalający maksymalnie wykorzystać przestrzeń i gwarantuje niezrównaną funkcjonalność. Ponadto system Flip&Fold umożliwia złożenie tylnych siedzeń i uzyskanie płaskiej podłogi przedziału bagażowego do długości aż 1,8 metra.

 

Bezpieczeństwo

Spokojna głowa i prostota: Fiat Tipo S‑Design jest standardowo wyposażony w bardzo nowoczesne systemy podnoszące bezpieczeństwo. Ma 6 poduszek powietrznych, ESC (elektroniczny układ stabilizujący tor jazdy) z systemem ułatwiającym ruszanie pod górę, a także ABS (układ zapobiegający blokowaniu kół przy hamowaniu) z elektronicznym podziałem siły hamowania (EBD), światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów oraz system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).


6 Poduszek powietrznych

Fiat Tipo S‑Design ma 6 poduszek powietrznych, w tym poduszki czołowe, kurtynowe i boczne, które gwarantują maksymalną ochronę w każdej podróży.


System Brake Control

Tipo S‑Design z systemem Brake Control automatycznie uruchamia hamulce w przypadku ryzyka wystąpienia kolizji.


Ogranicznik prędkości

Dzięki ogranicznikowi prędkości nowy Tipo S‑Design będzie przyśpieszał do wcześniej ustawionego przez Ciebie limitu prędkości.


Maksymalne bezpieczeństwo aktywne i doskonała kontrola podczas hamowania awaryjnego lub na śliskiej nawierzchni dzięki zaawansowanemu elektronicznemu układowi stabilizującemu tor jazdy. W skład tego układu wchodzą systemy: ASR/MSR (zapobieganie poślizgowi kół przy ruszaniu i kontrola momentu obrotowego silnika), PBA (awaryjne hamowanie w przypadku braku reakcji ze strony kierowcy), TSC (kontrola stabilności przyczepy), HSA (system ułatwiający ruszanie pod górę – Hill Holder), ERM (system ograniczający ryzyko wywrócenia się samochodu) i TCS (układ kontroli trakcji).


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza