Fiat Tipo SW

TIPO LOGIKA

Nie musisz wydawać wiele, aby w zamian otrzymać dużo, w tym bogate wyposażenie w standardzie i cały wymarzony komfort.

To właśnie nazywamy Tipo - logiką

ELEGANCJA I KOMFORT

Zaprojektowany we Włoszech przez Centro Stile Fiat, Tipo Station Wagon jest połączeniem funkcjonalności i stylu. Dynamiczna, współczesna linia, przestronne wnętrze i wysoka uniwersalność, dzięki bagażnikowi z konfigurowalną podłogą Cargo Magic Space oraz relingom dachowym w standardzie. 4,57 metra czystej wolności


WYRÓŻNIAJĄCA SIĘ OSOBOWOŚĆ

Nowoczesna, dynamiczna stylistyka: światła LED do jazdy dziennej, szeroka, pozioma maskownica z chromowanymi elementami, dynamiczne linie prowadzące od maski silnika przez dach aż do tylnego spoilera... Każdy element Tipo Station Wagon elegancko, praktycznie i harmonijnie łączy się z pozostałymi, tworząc jednolitą, spójna architekturę. Dla osobowosći, która nie przejdzie niezauważona.

MNÓSTWO PRZESTRZENI DLA TWOJEJ RODZINY

Praktyczny, przytulny i wygodny, dla Ciebie i Twoich pasażerów. Nawet tych najwyższych: Tipo Station Wagon wygodnie mieści do pięciu osób o wzroście 1,85 m, oferując największą w klasie przestrzeń na nogi


IDEALNA PODRÓŻ NAPRAWDĘ JEST MOŻLIWA

Idealne położenie kierownicy, pedałów i fotela pozwala zająć prawdziwie ergonomiczną pozycję do jazdy, a wszystkimi ustawieniami można sterować jednym dotknięciem.

BAGAŻNIK TAK DUŻY, JAK TEGO POTRZEBUJESZ

550 litrów łatwo dostępnej przestrzeni bagażowej, z niskim progiem załadunkowym, plus konfigurowalna podłoga Cargo Magic Space oferujący maksymalna pojemność i elastyczność. Nie wspominając o tylnej składanej kanapie zapewniającej idealnie płaską przestrzeń do przewozu ładunków o długości do 1,80 m.

PIĘĆ WYGODNYCH FOTELI Z WIDOKIEM

Bezkompromisowe połączenie wygody i stylu: Fiat Tipo Station Wagon oferuje komfortowe, ergonomiczne fotele ze stabilnym podparciem i tapicerką z tkaniny lub skóry ekologicznej. Nie wspominając już o największej w tej klasie przestrzeni na nogi. twoi najdrożsi mogą więc rozsiąść się wygodnie i oglądać świat przesuwający się za oknami

ROZPIESZCZAJ JE TECHNOLOGIĄ UCONNECT

Kto mówi, że dzieci nie wolno rozpieszczać? pozwól im słuchać ulubionej muzyki przez Deezer lub Tuneln, albo podłącz ich smarfona do systemu Uconnect 7" HD LIVE. Nie musisz im przerywać zabawy, chyba, że chcesz posłuchać wiadomości w serwisie Reuters lub odnaleźć drogę na mapie Tom Tom. Wszystko za jednym dotknięciem ekranu. Tylko się o to nie kłóćcie!

Od dziś możesz uaktualnić wszystkie mapy w swojej nawigacji przy użyciu serwisu Mopar Map Care. Aby to zrobić, zaloguj się na stronie: maps.mopar.eu (bezpłatny dostęp przez 3 pierwsze lata od zakupu samochodu) lub odwiedź swojego najbliższego dealera, który zrobi to za Ciebie.

INTELIGENTNE ŹRÓDŁO ENERGII

Fiat Tipo Station Wagon oferuje rozwiązania gwarantujące najlepsze osiągi. Od 1,4 - litrowej jednostki benzynowej do 1,6 - litrowego silnika wysokoprężnego MultiJet II, zużywającego zaledwie 3,7 litra paliwa na 100 kilometrów.


WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Spokój ducha i prostota: dzięki aktywnemu tempomatowi Fiat Tipo Station Wagon utrzymuje bezpieczna odległość od samochodu poprzedzającego, a system Brake Control, hamujący w sytuacji awaryjnej , zapewnia dodatkową ochronę Tobie i Twojej rodzinie.


Zobacz video test

FIAT Tipo SW 1.4 T-Jet


 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza