Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

Assistance

Assistance

Pomoc drogowa

Assistance: pomoc drogowa, która oferuje Ci w dowolnym momencie:

Holowanie*

W przypadku unieruchomienia pojazdu holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu.

Mobilny warsztat*

W przypadku unieruchomienia pojazdu na skutek awarii lub braku paliwa, zatankowania nieprawidłowego paliwa, rozładowania się akumulatora, przebicia jednej lub kilku opon, uszkodzenia lub zginięcia kluczyków, zamknięcia kluczyków wewnątrz pojazdu, pęknięcia szyb, które uniemożliwiają dalszą jazdę. Po skontaktowaniu się z Assistance zostanie wysłany pilot, który dokona naprawy na miejscu lub zamówi holowanie pojazdu do najbliższego autoryzowanego Serwisu.

Samochód zastępczy*

W przypadku naprawy pojazdu w następstwie unieruchomienia go, klientowi zostanie użyczony samochód zastępczy.

Odbiór pojazdu po naprawie*

W przypadku unieruchomienia pojazdu w odległości ponad 50km od miejsca zamieszkania - zapewnienie biletu kolejowego, autokarowego lub lotniczego w celu odebrania naprawionego samochodu.

Zapewnienie powrotu podróżnym lub kontynuacja podróży*

(pociągiem, autokarem lub samolotem) w przypadku unieruchomienia pojazdu w odległości ponad 50km od miejsca zamieszkania.

Transport do kraju pojazdu nienaprawionego*

W przypadku unieruchomienia pojazdu przez okres 5 dni - holowanie z Autoryzowanego Serwisu do miejsca zamieszkania klienta (lub Autoryzowanego Serwisu znajdującego się w miejscu zamieszkania klienta).

Serwis informacyjny

Informacje dotyczące godzin otwarcia salonów i stacji obsługi.

Zakwaterowanie w hotelu*

W przypadku unieruchomienia pojazdu w odległości ponad 50km od miejsca zamieszkania - zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym przez maksymalnie 5 nocy.

Koszty dodatkowego transportu*

W przypadku unieruchomienia pojazdu zapewnienie usługi taksówki w celu dojazdu do najbliższej stacji kolejowej, wypożyczalni samochodów lub kontynuowania podróży.

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia usług, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

Assistance to program z zakresu mobilności oferowany Klientom przez markę Mopar®: możliwość spokojnego podróżowania i korzystania z usługi pomocy drogowej dostępnej 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Assistance przewiduje dla posiadaczy samochodów Fiat szereg kompletnych i funkcjonalnych programów pomocy drogowej, obowiązujących w całej Europie*.

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza