Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

Classic Line

Classic Line

Classic Line

Wszystkim kierowcom, którzy wybrali samochód marki należącej do Fiat Chrysler Automobiles, Mopar® oferuje Classic Line, linię części zamiennych dedykowaną pięcioletnim i starszym samochodom. Classic Line to gama części zamiennych dystrybuowanych przez Mopar® zapewniająca osiągi i bezpieczeństwo w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Do aktualnie dostępnych produktów Classic Line należą:

 • Klocki hamulcowe
 • Tarcze hamulcowe
 • Filtry powietrza
 • Filtry oleju
 • Filtry kabinowe
 • Filtry paliwa dla silników diesel
 • Rozrząd (pasek i inne komponenty  układu rozrządu)

Dlaczego Classic Line

W odpowiedzi na potrzeby klientów posiadających samochód, którego wartość zmalała z uwagi na wiek, Grupa Fiat przygotowała odpowiednie rozwiązanie ekonomiczne. Nie rezygnując z jakości, części zamienne Classic Line zostały wyselekcjonowane, aby jak najlepiej odpowiadać charakterystyce aut ponad pięcioletnich, utrzymując poziom jakości zgodny ze standardami jakościowymi obowiązującymi w Grupie.

Classic Line nie jest promocją z określonym terminem ważności, to nowa okazja, którą Mopar® oferuje klientom, którzy wybrali samochód należący do Grupy Fiat.

Produkty Classic Line pokrywają znaczną część zapotrzebowania na części zamienne niezbędne podczas wykonywania przeglądów okresowych, aby zapewnić osiągi, bezpieczeństwo i zużycie paliwa zgodne z normami homologacyjnymi pojazdu. Produkty Classic Line są dostępne dla najważniejszych modeli z gamy Fiat.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza