Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 90

Regulacja zbieżności kół

Regulacja zbieżności kół

Temat dla wielu błahy. A jak się okazuje bardzo istotny. Wiele razy zastanawiałeś się dlaczego Twoje opony nadmiernie się zużywają? Albo dlaczego podczas jazdy ściągą Cię na prawo lub lewo? I jeszcze to spalanie? Wina może leżeć w błędnie ustawionej geometrii kół. Celem tego zabiegu jest uzyskanie kompromisu między, komfortem prowadzenia pojazdu, bezpieczeństwem na prostej drodze i zakrętach a zużyciem paliwa.

Prawidłowa zbieżność kół zwiększa poziom bezpieczeństwa i poprawia komfort prowadzenia pojazdu. Kontrolę geometrii warto wykonać raz na rok oraz po każdej naprawie powypadkowej. Najlepszym okresem jest czas po zimie i wymianie ogumienia. Regulacja zbieżności kół wykonywana jest z wykorzystaniem precyzyjnych i specjalistycznych narzędzi.


Zadzwoń lub umów się on-line


Zapraszamy do odwiedzenia Serwisu Fiat Euromobil w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 5

tel.: 22 510 00 95

Umów się on-line

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza